• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w T- mobile opłaca się?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 14:24
Gość napisał
Ja założyłam ostatni i faktycznie jest za zero, polecam. A zdecydowałam się, bo koleżanka miała w alior syncu - teraz zmienione właśnie na t0mobile i byla bardzo zadowolona.


Tylko ciekawe ile one będzie kosztowało 0zł. Jak znam życie za kilka miesięcy będą już brali opłaty, a Ty będziesz musiała zrezygnować. Ja bym się nie bawiła w tego typu konta tylko założyła je normalnie w banku i już.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 10:10
adammy napisał
Gość napisał
Ja założyłam ostatni i faktycznie jest za zero, polecam. A zdecydowałam się, bo koleżanka miała w alior syncu - teraz zmienione właśnie na t0mobile i byla bardzo zadowolona.


Tylko ciekawe ile one będzie kosztowało 0zł. Jak znam życie za kilka miesięcy będą już brali opłaty, a Ty będziesz musiała zrezygnować. Ja bym się nie bawiła w tego typu konta tylko założyła je normalnie w banku i już.
Znajoma miala wczesniej Sync i bylo za zero zupelnie, wiec moze i tu bedzie. O innych produktach sie nie wypowiadam, bo nie znam pelnej oferty.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:36
Może Meritum? Mają bardzo fajną aplikacje mobilną? Ja jak wybierałam swoje konto to właśnie kierowałam się przede wszystkim dobrą aplikacją mobilną i tym żeby było za 0zł prowadzenie a no i wszystkie bankomaty w Polsce za darmo jeszcze:)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 10:47
bookworm napisał
Może Meritum? Mają bardzo fajną aplikacje mobilną? Ja jak wybierałam swoje konto to właśnie kierowałam się przede wszystkim dobrą aplikacją mobilną i tym żeby było za 0zł prowadzenie a no i wszystkie bankomaty w Polsce za darmo jeszcze:)

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to w rankingu Comperii faktycznie wygrał Meritum Bank, a T-Mobile Usługi Bankowe były sporo niżej. Ale każdy ranking rządzi się swoimi prawami, może komuś "podpasuje" aplikacja T-Mobile UB i będzie z niej zadowolony. Co do warunków rachunku - są jedne z lepszych na rynku, już Alior Sync miał dobre warunki, więc jeśli chodzi o ich pogorszenie to w pierwszej kolejności podejrzewałabym bardziej ścinanie oprocentowania (dziś 3 proc.) albo bonusów (do 50 zł miesięcznie za transakcje NFC) niż podwyżki opłat.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 10:50
Oczywiście, że nadal nawet po zmienie nazwy na T-mobile Usługi Bankowe (dawniej Sync) opłaca się otworzyć tam konto:
- darmowe prowadzenie konta (nie trzeba robić żadnych wpływów na kont)
- darmowe przelewy
- 10 przelewów natychmiastowych miesięcznie za darmo
- darmowa karta debetowa / walutowa
- darmowe konto walutowe
- darmowa naklejka paypass

Mimo, że nie ma już cashbacka za zakupy to nadal jest to świetne konto.
Cytuj
Odpowiedź