• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Usunąć konto z banku ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 20:20
Witam,
jakiś czas temu założyłem konto w pewnym banku, jest internetowe. Niestety po jakimś czasie używania wprowadzili opłaty za kartę. Wtedy zdecydowałem ze przeniosę sie do innego banku i z tego konta już nie korzystam. Opłaty za karte sa dalej naliczane i jak tylko wpływają pieniądze sa z niego pobieranie. Nie wiem czy zamykać to konto czy zostawić je tak jak jest.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 9:03
zamknij skoro za nie placisz a nie chcesz, sa konta darmowe jak wlasnie to w t-mobile.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 9:54
tez bym zamknela bo bez sensu zeby ci pobierali oplate - ale widze ze pomimo nowego konta masz dalej tam jakies pieniadze wiec calkiem przenies wypłaty na nowe konto, a to zlec usunąc. a w t-mobile jakie sa standardy gosc ? masz jakies opinie juz na ten temat ?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
dama KIER

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 21:24
Skoro nie korzystasz z tego konta to nie ma sensu w dalszym ciągu mieć go otwartego - nie potrzebnie tracisz pieniądze, które prędzej czy później i tak będziesz musiał oddać bankowi. Proponuję przenieść wszystkie wpływy na nowe konto i zamknąć to, którego już nie używasz, bo bez sensu narażać się na dodatkowe koszty.
Cytuj
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 6:23
Skoro masz inne konto to po co ci to internetowe? Nie ma sensu go trzymać bo będą ci ciągle pobierali opłaty za kartę. Chyba, że chcesz jeszcze kiedyś do niego wrócić to co innego:) Ja jednak bym zamknął to konto.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 8:49
Jasne, ze zamknij i bedzie po sprawie, trzymanie konta tylko po to, zeby bylo jest bez sensu.
Cytuj
lara-cr0ft

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 20:38
ja zalożyłam konto oszczędnościowe i osobiste, po jakimś czasie jednak okazało się że osobiste kompletnie nie jest mi potrzebne i tylko zabierali mi kasę za kartę. po paru miesiącach miałam jakieś 30 zł na minusie - niby niedużo, ale bez sensu ponosić dodatkowe koszty. żeby zamknąć konto musiałam oczywiście pokryć należność, mimo, że karty nie używałam.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 9:05
Jeżeli chodzi o zamykanie konta to pamiętajmy o jeszcze jednym mechanizmie.
Otóż bank nie zamyka konta natychmiast. Trwa to często miesiąc. W ciągu tego czasu na zamykane konto mogą wpłynąć nam środki lub co gorsze za ten miesiąc za konto również może zostać pobrana nam opłata. Wówczas może powstać ujemne saldo, które uniemożliwi dokończenie procesu zamykania konta.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:06
Czyli, że pójdę do banku zamknąć konto, zabiorą mi kartę, zamykanie konta będzie trwało miesiąc, a ja będę płacił za kartę której już nie mam? I w dodatku na końcu okaże się, że konto dalej mam i od nowa będę musiał iść do banku zamknąć konto i albo się zmieszczą w czasie do następnego rozliczenia albo będę całe życie zamykał to konto? No chyba nie...?
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:13
Ja bym pewnie zamknęła. Po co utrzymywać konto skoro nie będziesz z niego korzystał? Usuń i załóż sobie nowe wygodne dla siebie konto.
Cytuj
Odpowiedź