• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Usunąć konto z banku ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:13
baryła87 napisał
Czyli, że pójdę do banku zamknąć konto, zabiorą mi kartę, zamykanie konta będzie trwało miesiąc, a ja będę płacił za kartę której już nie mam? I w dodatku na końcu okaże się, że konto dalej mam i od nowa będę musiał iść do banku zamknąć konto i albo się zmieszczą w czasie do następnego rozliczenia albo będę całe życie zamykał to konto? No chyba nie...?
Moze sie tak zdarzyc, banki specjalnie wymyslaja takie cuda wiadnki, zeby u nich siedziec latami. A czlowiek leniwy i nie zawsze chce mu sie walczyc z wiatrakami.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 15:24
ja nigdy nie zamykalam konta ale rzeczywiscie ten miesieczny okres czasu to dobry pomysł - gdyby coś to tam wpadnie kasa :) aczkolwiek gdyby od razu zamykali to po prostu kasa zostanie zwrocona i z tym tez nie powinno byc problemu
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:01
No logiczne jest, że skoro go nie chcesz i masz inne to bez sensu płacisz za tą kartę. Jeżeli nie chcesz płacić to albo zamknij konto albo zrezygnuj z karty, a konto zostaw. Nic innego zrobić nie możesz.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 9:52
Ale co to za problem. Idziesz zamykasz, otwierasz nowe. Oni wszytsko zalatwia. Spokojna glowa.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:41
Zawisza napisał
Witam,
jakiś czas temu założyłem konto w pewnym banku, jest internetowe. Niestety po jakimś czasie używania wprowadzili opłaty za kartę. Wtedy zdecydowałem ze przeniosę sie do innego banku i z tego konta już nie korzystam. Opłaty za karte sa dalej naliczane i jak tylko wpływają pieniądze sa z niego pobieranie. Nie wiem czy zamykać to konto czy zostawić je tak jak jest.

A nie lepiej zastrzec kartę? Wtedy normalnie posiadasz konto, a nie płacisz za używanie karty. W razie zmiany zasad naliczania opłat znowu możesz wyrobić kartę. Wszystko zależy od tego czy zależy ci na koncie w tym banku.
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 23:46
Lepiej zamknij sobie konto po co masz płacić za coś czego nie używasz. Jeżeli nie usuniesz konta to opłaty za jego używanie będą i będziesz je musiał zapewne zapłacić a po coś koro możesz je usunąć jeżeli nie wiesz jak to napisz do danego banku dowiedz się i nie trać swoich pieniędzy na opłaty. Radzę Ci zrób to jak najszybciej i się nawet nie zastanawiaj
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 8:49
wiktawo napisał
Lepiej zamknij sobie konto po co masz płacić za coś czego nie używasz. Jeżeli nie usuniesz konta to opłaty za jego używanie będą i będziesz je musiał zapewne zapłacić a po coś koro możesz je usunąć jeżeli nie wiesz jak to napisz do danego banku dowiedz się i nie trać swoich pieniędzy na opłaty. Radzę Ci zrób to jak najszybciej i się nawet nie zastanawiaj
Jest w tym duzo racji. Jesli produkt zupelnie Panu nie odpowiada, to jedyną rada na unikniecie kosztów jest po prostu zamknięcie konta.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź