• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt hipoteczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
natan1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 10:30
Własnie musisz coś posiadać nieruchomość lub ziemie ,wtedy jesteś wiarygodnym kredytobiorcą .Banki od majątku Twojego uwzględniają daną wysokość kredytu .Jeżeli nic nie posiadasz to nie mam pojęcia jaką wysokość kredytu Tobie przyznają ,chyba że masz wysokie zarobki .Musisz dopytać w bankach .
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 12:14
A może umówisz się z doradcą finansowym ,może on zasugeruje dla Cibie odpowiedni kredyt .Będziesz wiedział jakie papiery musisz przygotować i czy w ogóle będziesz w stanie spłacać regularnie i przez wiele lat .Oraz jakie zabezpieczenie będzie żąda bank od ciebie , być może będzie brana pod uwagę twoja nieruchomość .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:39
Doradca finansowy w takim przypadku to jest bardzo dobry pomysł. W ogóle ja na twoim miejscu to poszedłbym do kilku banków. Porozmawiał z wieloma osobami i wtedy porównał czego w każdym banku od Ciebie oczekują.Zobaczyć gdzie jest najmniej formalności i tam sie zdecydować na kredyt.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:37
ważne jest jak duży ma to być kredyt i na ile lat. Wiem, że są takie porównywarki kredytów hipotecznych więc może skorzystaj z jednej z nich?
Jeżeli nie to najlepiej przejść się do kilku oddziałów różnych banków i porównać oferty wraz z Twoją zdolnością kredytową.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 13:37
askomola napisał
ważne jest jak duży ma to być kredyt i na ile lat. Wiem, że są takie porównywarki kredytów hipotecznych więc może skorzystaj z jednej z nich?
Jeżeli nie to najlepiej przejść się do kilku oddziałów różnych banków i porównać oferty wraz z Twoją zdolnością kredytową.
macie tu pod reka http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:31
Gość napisał
askomola napisał
ważne jest jak duży ma to być kredyt i na ile lat. Wiem, że są takie porównywarki kredytów hipotecznych więc może skorzystaj z jednej z nich?
Jeżeli nie to najlepiej przejść się do kilku oddziałów różnych banków i porównać oferty wraz z Twoją zdolnością kredytową.
macie tu pod reka http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne


No tak ale porównywarka to porównywarka nie zastąpi wizyty w banku i nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej bo nie jest. Żeby mieć jasność tego jaką się ma zdolność kredytową to trzeba po prostu iść do banku i tyle. Taka porównywarka to tylko po to aby mniej więcej zorientować się do jakiego banku iść.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 15:02
pokrzywkaaa napisał
Gość napisał
askomola napisał
ważne jest jak duży ma to być kredyt i na ile lat. Wiem, że są takie porównywarki kredytów hipotecznych więc może skorzystaj z jednej z nich?
Jeżeli nie to najlepiej przejść się do kilku oddziałów różnych banków i porównać oferty wraz z Twoją zdolnością kredytową.
macie tu pod reka http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne


No tak ale porównywarka to porównywarka nie zastąpi wizyty w banku i nie ma się co oszukiwać, że jest inaczej bo nie jest. Żeby mieć jasność tego jaką się ma zdolność kredytową to trzeba po prostu iść do banku i tyle. Taka porównywarka to tylko po to aby mniej więcej zorientować się do jakiego banku iść.
Ale często to odzwierciedla rzeczywistość, warto korzystać.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 16:21
Często to w porównywarkach są błędy:) Owszem można na to spojrzeć, ale nie patrzeć ślepo.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 9:45
Przy gotowkowym sugerowałem sie porównywarka i szczerze mówiąc nie pomyliła się, fakt ze ślepo sie nie można sugerować, ale wskazują często te najlepsze dla nas oferty.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 12:09
Radek napisał
Przy gotowkowym sugerowałem sie porównywarka i szczerze mówiąc nie pomyliła się, fakt ze ślepo sie nie można sugerować, ale wskazują często te najlepsze dla nas oferty.

W przypadku gotówkowego to faktycznie można zdecydować się samemu szczególnie,że zwykle bierzemy go tak na max pół roku do dwóch lat. Jednak jeśli chodzi o kredyt hipoteczny... No nie wiem czy sama wzięłabym go bez konsultacji z doradcą.
Nie sądzisz, że jednak specjalista będzie lepszym rozwiązaniem?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Odpowiedź