• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Bank pocztowy. Wasze opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pablo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 8:27
Od jakiegoś czasu myślę o założeniu konta w Banku Pocztowym. Co myślicie o tym banku? Warto zakładać u nich konto? Ostatnio zauważyłem, że praca poczty znacznie się poprawiła i myślę, że Bank też o wiele lepiej prosperuje. W przyszłości chciałbym wziąć u nich kredyt na mieszkanie i samochód.
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:06
nie wiem dlaczego, ale mam uprzedzenie do takich instytucji jak bank pocztowy, toyota bank czy t-mobile bank. jak dla mnie operator sieci komórkowej powinien zajmować się siecią, a poczta - korespondencją. bank pocztowy wydaje mi się dobrym pomysłem tylko dla osób w podeszłym wieku, ale to tylko moja opinia.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:51
Mam złe doświadczenia z tym bankiem. Umowa w porządku, nie powiem, że nie, ale przelew z konta z tego banku szedł mi równy tydzień. Aż tydzień. Ale w sumie czego się spodziewać, skoro normalne przesyłki pocztowe idą czasami jeszcze dłużej... Słyszałam też, że kredyty są tam bardzo drogie, choć tej informacji nie sprawdziłam.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:09
Nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają na pocztę... Do mnie przesyłki przychodzą na czas, czasami nawet szybciej niż się spodziewam. Moim zdaniem praca poczty zmieniła się na duży +. Co do banku pocztowego to ja bym ich nie skreślała. Wszystkie przelewy idą dość długo, dlatego ja korzystam zazwyczaj z PayU czy innych podobnych systemów płatności.
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:25
Nigdy nie korzystałam z uslug tego banku i nie zamierzam. Nasłuchałam się wystarczająco dużo opinii na ich temat by wyrobić sobie o nich zdanie. Zgadzam się z tym, że jakość pracy na poczcie uległa poprawie i to sporej ale to nie znaczy, że bank lepiej działa. Może za jakiś czas i oni się poprawią.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 8:45
Właśnie. Bank Pocztowy to nie jest dobra opcja, słabo sobie radzą na rynku podobno.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:58
Mnie w ogole nie przekonują , nawet jak na rynku radzili by sobie świetnie. Poczta jest od wysyłania listów i paczek a nie dawaja kredytów czy otwierania lokat. Wiedzieli że nie poradzą sobie z wysyłka to chcieli podratować się tym bankiem ale jak zwykle nie wyszło.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:12
Już wolę Bank Pocztowy niż Bank T-mobile czy Plus. Ja na Twoim miejscu poszłabym do Pocztowego sprawdzić ofertę i na własnej skórze przekonać się jak u nich jest. Ludzie często słyszą od znajomych którzy narzekają na różne rzeczy i sami później twierdzą, że coś jest niefajne chociaż tego nie sprawdzali. Ja nie skreślam niczego z góry.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:38
Bank Pocztowy trzeba omijać szerokim łukiem. Miałam u nich kiedyś konto i szczerze nie polecam. Przelewy szły nie wiadomo jak długo, nie można nic było załatwić ani dodzwonić się na infolinię. Chciałam wziać kredyt to stwierdzili że nie mam zdolności a bank obok wyliczył ją na 40 tysięcy...:/
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:09
Mam konto w Banku Pocztowym od miesiąca i jak na razie nie narzekam. Mają bardzo atrakcyjne lokaty i kredyty. Poza tym obsługa jest bardzo miła i zawsze chętnie służą mi pomocą. Wiem, że miesiąc to nie długo by wyrobić sobie opinię ale jak na razie jest na plus.
Cytuj
Odpowiedź