• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt samochodowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:56
Wiecie może w jakim banku dostanę najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Nie chcę leasingu bo nie mam pieniędzy na wkład własny. Przejrzałem już ofertę VW Banku ale nie wydaje mi się zbyt korzystna. Wiecie może jakie jeszcze banki udzielają takiego kredytu?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:29
Każdy bank ma praktycznie kredyty samochodowe, także poszukaj, porównaj, comperia przecież tez ma porównywarkę. Patrz tutaj http://www.comperia.pl/kredyty_samochodowe
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 14:41
Ku przestrodze chcącym kredytować samochód z komisu - nie korzystajcie nigdy z oferowanej możliwości kredytowania w komisie. Tak na prawdę o wiele szybciej i przede wszystkim taniej wychodzi pożyczka prosto z banku. Właściciele komisów zarabiają też na Waszych pożyczkach.
A co do samego tematu, z mojej strony mogę polecić Getin Bank, bo brałam w nim kredyt na samochód i przetrwałam ;)
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:38
Z tego co pamiętam to w PKO dawali pożyczki samochodowe na korzystnych warunkach. Bardzo dobrze, że od razu pomyślałeś o kredycie samochodowym zamiast pchać się w gotówkowe. Samochodowe mają zawsze lepsze warunki i po przedstawieniu im odpowiednich dokumentów raczej nie robią problemów z takimi kredytami.
Cytuj
Mrówka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:05
Ja słyszałam od znajomego, że VW Bank ma korzystny kredyt samochodowy. Przejrzałam ich ofertę i moim zdaniem rzeczywiście jest dobra, ale skoro tobie nie pasuje to może sprawdź co mają do zaoferowania w Toyota Banku? Pożyczki z komisu nie bierz bo naprawdę sporo przepłacisz.
Cytuj
Michu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:37
Wydaje mi się, że każdy bank ma w swojej ofercie kredyt samochodowy. Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym co mają do zaoferowania w Getin Banku. Pamiętam, że moja znajoma gdy brała kredyt na samochód dostała dodatkowo kartę debetową na bardzo korzystnych warunkach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:29
Michu napisał
Wydaje mi się, że każdy bank ma w swojej ofercie kredyt samochodowy. Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym co mają do zaoferowania w Getin Banku. Pamiętam, że moja znajoma gdy brała kredyt na samochód dostała dodatkowo kartę debetową na bardzo korzystnych warunkach.
Fakt banki maja swoje oferty, tam peako nie ma typowego samochodowego, ale ma pożyczkę, którą możesz na auto przeznaczysz, toyota ma chyba niezłe , bo na preferencyjnych warunkach na auta.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:42
Zależy na jaki samochód i ile chcesz tego kredytu no i zależy też od tego jaką masz zdolność kredytową. Jeżeli nie masz wkładu własnego zostaje Ci tylko możliwość kredytu. Idź najlepiej do banku i zapytaj.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:09
Kredyty takie bardzo szybko się zmieniają więc ja na Twoim miejscy po prostu bym pochodziła po kilku bankach i popytała jaką mają ofertę dla Ciebie i wtedy bym dopiero się na coś konkretnego zdecydowała. Tak to nie ma sensu się zastanawiać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.9.2014 14:32
W mBanku daja niezle oprocentowanie, jakies 7 proc. To chyba niezle.
Cytuj
Odpowiedź