• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na PIT

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 22:17
Z racji tego że przyszedł tak zwany sezon na PIT , zastanawiam się nad wzięciem kredytu. Chyba w telewizji widziałam reklame jakiegoś banku który oferował właśnie wzięcie kredytu tylko na podstawie rozliczenia z urzędem skarbowym. Wiecie może o jaki bank moze mi chodzić? Bo za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć a póki jest taka okazja to chciałabym z tego skorzystać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 8:58
W Getin banku jest taki kredyt, ale zasady ogolnie sa takie jak przy kredycie gotowkowym. Twoja zdolnosc kredytowa i tak bedzie sprawdzana
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 9:14
Te kredyty na PIT to fajna opcja, bo jest malo formalnosci. Ale one raczej sa skierowane do osob, ktore nie maja klopotow finansowych, bik i tak sprawdza, zdolnosc przelicza.
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 19:05
NO zgadzam się że kredyty na PIT są bardzo fajne ale wiadomo że nigdy nie będzie tak kolorowo jak nam się to wydaje. Banki przy takim kredycie i tak sprawdzają Twoją zdolność finansową. A szkoda bo czasami możemy więcej zaoferować niż jest na papierku.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 15:42
Masz racje czasami więcej oferujemy niestety na PIT tego nie ma.Ale dużo osób łudziło się tym że nie trzeba zaświadczeń że nikt nie sprawdza ,niestety jest odwrotnie .Chcąc skorzystać z takiej oferty musimy się liczyć że nas sprawdzą ,czy jesteśmy wiarygodni i jaka jest nasza sytuacja w BIK.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 17:11
No tak kredyt na PIT jest bardzo prosty .Nie potrzebujemy chylić czoła u pracodawcy ,prosić o zaświadczenia , wystarczy pit i już możemy załatwiać formalności związane z kredytem .Ale ten kredyt głównie jest skierowany dla osób niezadłużonych ,bo przecież i tak jesteśmy sprawdzani w BIK swoja drogą nie dziwie się , banki też muszą być pewni komu udzielają kredytu.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:16
No niby tak, chociaż czasami na picie nasze dochody prezentują się dużo gorzej niż jest w rzeczywistości. Mój znajomy np ma umowę tylko na pół etatu a pracuje na cały i nie ma najmniejszych szans wzięcia kredytu. Mimo tego ze w praktyce bezproblemowo mógłby go spłacić. I tutaj niestety nawet PIT nie pomaga.
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:10
A to już jest nasza kochana Polska rzeczywistość. Pracodawcy oferują nam tak zwane umowy śmieciowe bo płacą od nas wtedy niższy podatek a my chcąc jak najwięcej zarobić godzimy się na to. Wiadomo że w tym momencie zależy nam na utrzymaniu rodziny i życiu w dostatku.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 14:59
Ale ten kredyt na PIT chyba można dostać przez określony okres czasu to raczej nie jest stała oferta prawda?Orientuje się ktoś do kiedy mamy czas żeby móc skorzystać z tego typu oferty?
Bo zastanawiam sie czy mam jeszcze szanse zyskać na tym, czy musze czekać żeby skorzystać za rok.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 15:07
Konstanty3 napisał
Ale ten kredyt na PIT chyba można dostać przez określony okres czasu to raczej nie jest stała oferta prawda?Orientuje się ktoś do kiedy mamy czas żeby móc skorzystać z tego typu oferty?
Bo zastanawiam sie czy mam jeszcze szanse zyskać na tym, czy musze czekać żeby skorzystać za rok.
Kredyty na PIT proponowane są przez banki zwykle od kwietnia do czerwca. Np. w Banku BGŻ oferta dostępna jest do 15 maja 2014 r., Idea Expert proponuje ofertę na PIT do 30 czerwca 2014 r. Radze sprawdzić oferty i korzystać z nich już w ciągu najbliższych dni.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź