• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na PIT

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

19.5.2014 16:25
Tomasz Słupczynski napisał
Konstanty3 napisał
Ale ten kredyt na PIT chyba można dostać przez określony okres czasu to raczej nie jest stała oferta prawda?Orientuje się ktoś do kiedy mamy czas żeby móc skorzystać z tego typu oferty?
Bo zastanawiam sie czy mam jeszcze szanse zyskać na tym, czy musze czekać żeby skorzystać za rok.
Kredyty na PIT proponowane są przez banki zwykle od kwietnia do czerwca. Np. w Banku BGŻ oferta dostępna jest do 15 maja 2014 r., Idea Expert proponuje ofertę na PIT do 30 czerwca 2014 r. Radze sprawdzić oferty i korzystać z nich już w ciągu najbliższych dni.


co Wy za bzdury piszecie ? Mamy koniec maja, a dyskutujecie na temat kredytu PIT. Najbliższe dni ? nie kumam
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 20:58
Jeżeli nie rozumiesz radzę poczytać sobie na internecie co znaczy kredyt na PIT. Wiele osób w tych miesiącach korzysta z tej opcji podczas ubiegania się o kredyt jest o wiele prostsza.Co ty nie oglądasz telewizji ,wystarczy PIT 11 i dowód osobisty ,bez zbędnych zaświadczeń i możesz iść do placówki banku po kredyt.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:06
Tak to prawda można wsiąść PIT 11 i udać się do banku po kredyt.To dla wielu jest proste rozwiązanie ,ale z tego co kojarzę to w niektórych bankach ta oferta już wygasła była ważna do końca maja.Ale jak chcesz jeszcze skorzystać z PIT to popytaj bo któryś bank oferuje taki kredyt do końca czerwca.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:08
Tak, zgadza się ktoś tam wcześniej wspominał że jakiś bank ma ofertę kredyt na PIT aż do końca czerwca wiec jest jeszcze czas żeby dokładnie sprawdzić oferte i ewentualnie podjąć decyzje o takim kredycie. Oczywiście jeśli masz jeszcze zdolność kredytową.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 9:40
A muszą być jakieś określone zarobki by dostać taki kredyt? Ja pracuję na umowę zlecenie i nie zarabiam zbyt dużo. W tym roku dostanę 600 zł zwrotu. Nie ukrywam, że kredyt do 2000 zł by mi się przydał. Myślicie, że mam szansę g dostać? Jakie banki udzielają kredytu na PIT?
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:24
Wydaje mi się że raczej bezproblemowo dostałabyś taki kredyt. Posprawdzaj tylko jeszcze w jakim banku obecnie jest jeszcze ta oferta bo w części już niestety ofera się skoczyła. Wiadomo PIT składa sie do końca kwietnia wiec nie każdy bank chce długo trzymać taką ofertę.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:53
Byłam wczoraj w swoim banku i niestety nie mają już tej oferty. Jutro i po niedzieli pójdę do innych banków, może jeszcze mi się uda wziąć ten kredyt. Szkoda, że tak późno się dowiedziałam o tej ofercie. Z resztą cały czas myślałam, że nie mam szans na kredyt na PIT bo moje zarobki wydawały mi się małe, do tego ta śmieszna umowa na zlecenie... Wiecie może jaki jeszcze bank udziela kredytu na PIT?
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 12:00
madzialenka a w jakim banku byłaś kochana? mnie tam od już teraz natychmiast nie trzeba, ale sama nazwa mnie zaciekawiła kredyt na pit ;) i chyba też nie oglądam aż tak dużo telewizji jak niektórzy bo nie słyszałam wcześniej o czymś takim. widzialam kiedyś kredyt na dowód ale nie wiem czy banki mają jeszcze tą oferte- bo kiedyś to ludzie brali jak szaleni a potem nie było komu spłacać :)
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:22
haha tez pamietam ten kredyt na dowód, ludzie brali i brali bo było łatwo. Teraz chyba nie ma już takich ofert bo przecież w obecnej chwili żeby dostać kredyt to trzeba spełniać takie wymagania że głowa mała. Sama wiem po sobie bo jakiś czas temu starłam się o niewielki kredyt ale ile oni zaświadczeń wymagali to parodia.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:39
Byłam w WBK-u :) Pamiętam te kredyty na dowód. Był na nie niezły szał chyba w 2009 roku. Wtedy zaczynałam pracę i chciałam wziąć mały kredycik na samochód. Niestety mi odmówiono. Chyba ze względu na wiek bo nie podali mi powodu odmowy.
Cytuj
Odpowiedź