• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na domek holenderski

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:23
Witam,
ostatnio wpadłam na pewien pomysł i chciałabym zakupić dobie domek Holenderski.Na taki zakup bedę potrzebowała około 40 000 zł, niestety nie dysponuje taka gotówką. Chciałam dowiedzieć sie czy na taki zakup można wziać kredyt hipoteczny czy pozostaje mi tylko ten gotówkowy?
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:14
Wydaje mi się, że taki domek to jednak ruchomość, prędzej więc znajdziesz możliwość zakupu na raty. A może zastanów się nad domkiem szkieletowym lub z bali - bardzo często spotykałem się z ofertami w kwocie podobnej którą podałaś. A na Kanadyjczyki na pewno można wziąć kredyt hipoteczny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:10
Na holenderski tez mozna hipoteczny, poszukaj dokładnie, na pewno znajdziesz. One tez nie sa az takie tanie.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 17:57
Nie jestem pewien czy na holenderski dostaniesz. Na domki z bali masz większe prawdopodobieństwo, a cenowo aż tak bardzo nie straszą. Te z bali wyglądają o wiele bardziej solidniej, więc może zastanów się dobrze czy na pewno chcesz domek holenderski. Co do banków to myślę, że dobrą ofertę znajdziesz w PKO.
Cytuj
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 0:54
O taki domek fajna rzecz ale do najtańszych taki gadżet nie należy. Myślę, że wzięcie kredytu gotówkowego będzie dla Ciebie jedynym sensownym wyjściem. Oferty takich kredytów znajdziesz w każdym możliwym banku musisz się tylko rozejrzeć który będzie miał najniższe oprocentowanie. O hipotecznym na taką okoliczność zapomnij.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 15:15
Ale niby czemu nie mozna. Jakis mniejszy na pewno sie sa wziac.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 12:54
No w sumie dlaczego by nie spróbować z kredytem hipotecznym. Idź do banku i zapytaj dokładnie. Mi się wydaję że możesz uzyskać coś takiego ale ile w tym prawdy? Nie kupowałem nigdy takiego domku i nie jestem pewien czy Ci udzielą kredytu hipotecznego ale zawsze możesz iść i się dowiedzieć na co możesz liczyć.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 14:06
W ostatnim czasie domki holenderskie i inne drewniane domki są bardzo popularne. W jakiejś babskiej gazecie widziałam artykuł na ich temat i pisało, że istnieje możliwość wzięcia na niego kredytu hipotecznego, jednak przejrzyj dokładnie opłacalność takiego kredytu, lub jeśli nie zdecydowałaś się na konkretnego producenta poszukaj takiego, który w ofercie ma również kredyt. Producenci często współpracują z bankami, w końcu to właśnie im najbardziej zależy na sprzedaży produktu i starają się ułatwić tę możliwość potencjalnym klientom.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:31
Ja tam na twoim miejscu brałabym kredyt gotówkowy, wydaje mi się że jest dużo bardziej opłacalny jeśli chodzi o jego oprocentowanie. A jak dobrze poszukasz na internecie to taki domek można znaleźć naprawdę po okazyjnej cenie.
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 16:57
Olcia napisał
Ja tam na twoim miejscu brałabym kredyt gotówkowy, wydaje mi się że jest dużo bardziej opłacalny jeśli chodzi o jego oprocentowanie. A jak dobrze poszukasz na internecie to taki domek można znaleźć naprawdę po okazyjnej cenie.
Zgadzam się, może i oferta kierowana jest zazwyczaj bardziej opłacalna, ale wydaje mi się że jest tak głównie przy ogromnych kwotach, domki holenderskie czy kilkuletnie samochody są dosyć tanie, więc kredyt gotówkowy wystarcza w zupełności i dużo mniej formalności jest przy nim.
Cytuj
Odpowiedź