• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy - najgorszy bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:22
Witam,
zastanawiałam się ostatnio nad takim rankingiem najlepszych i najgorszych banków w naszym jakże pięknym kraju. Chciałam zapytać czy jest gdzieś dostępny tego typu ranking? Albo lepiej wy powiedzcie mi ktory waszym zdaniem bank jest najlepszy pod względem konta i obsługi klienta a który najgorszy ?
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:22
Ile jest ludzi tyle opinii. Banków jest sporo i chyba mało kto jest w stanie, albo raczej ma na tyle silne nerwy, żeby sprawdzić je wszystkie. Ja z mojej strony mogę jedynie polecić ING i BZ WBK, bo osobiście je sprawdziłem i mi odpowiadają, chociaż jakieś tam minusy zawsze się znajdzie. Sam nie skorzystałbym chyba jedynie z oferty Lion's Banku, ponieważ w ostatnich dniach słyszałem o nich po raz pierwszy, a ich strona internetowa nie pokazuje pełnej oferty = trzeba do nich dzwonić, oni nagadają, zaczną naciągać w dodatku każdemu mogą zaproponować inne warunki, inną ofertę, a takie zagrywki mnie nie przekonują.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:06
Ten Lion's Bank jest dla klientów prestiżowych, w ofertach maja zaznaczone ze klient powinien dysponować spora gotówką. Jezeli o mnie chodzi to teraz chyba Meritum jest najlepsze, a w przypadku oszczednosci to na pewno bgz optima.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 17:49
Dokładnie ile ludzi tyle opinii. Każdy ma swoich faworytów. Ja mogę powiedzieć, że Deutsche Bank jest świetnym bankiem. Darmowe konta, brak opłat, tak wydaję mi się że ma swoje plusy. Ostatnio zaciekawiła mnie też oferta mBanku dla młodych, bo szukaliśmy rozwiązań dla mojej córki i muszę przyznać, że nad nim się właśnie zastanawiamy. To jej wybór. Nie musi iść ślepo za wyborem ojca, dlatego też braliśmy kilka opcji pod uwagę.
Cytuj
Laura1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 0:50
Zapomnij o Deutsche Bank! Wcale nie są tacy dobrzy. Zero kontaktu z klientem, dużo formalności. zawsze robią jakieś problemy. Stamtąd uciekłam gdzie pieprz rośnie i swój azyl znalazłam w PKO BP. Nie należy może do najtańszych ale przynajmniej mam tu to czego potrzebuje w dodatku miła obsługa itd. O wiele lepiej niż w DB.
Wypowiedź została zmieniona przez: Laura1 4.7.2014 0:51
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 14:31
Ja z kolei słyszałam wiele dobrego o Pekao, chociaż kiedy pierwszy raz zobaczyłam nazwę myślałam, że to PKO w nowej odsłonie. Później dopiero dowiedziałam się, że to bank istniejący od wieków, a po prostu moja okolica nie była bogata w jego jednostkę. Co prawda osobiście korzystam z usług innego banku, ale większość znajomych z uczelni posiada konta właśnie w Pekao i sobie chwalą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 15:13
w pko bp mila obluga. Chyba nie.....
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:28
O ja tam jestem bardzo negatywnie nastawiona do banku PKO, jak dla mnie to jeden z gorszych. Ja trafiłam tam na taką obsługę że szkoda gadać.Raczej drugi raz tam nie pójdę. Jeśli chodzi o taki lepszy bank to chyba Deutche Bank, ma fajne oferty no i ja trafiłam u nich na bardzo miła obsługę.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:10
Gość napisał
w pko bp mila obluga. Chyba nie.....
Nie jednemu psu burek i nie każda obsługa w poszczególnych oddziałach banku musi być taka sama. Przecież nie mają narzuconych odgórnie humorów czy manier, to jednak zależy już tylko od ludzkiej mentalności. jak dla mnie najlepszy bank to ING i raczej jego się będę trzymać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:19
Mirabelka napisał
Gość napisał
w pko bp mila obluga. Chyba nie.....
Nie jednemu psu burek i nie każda obsługa w poszczególnych oddziałach banku musi być taka sama. Przecież nie mają narzuconych odgórnie humorów czy manier, to jednak zależy już tylko od ludzkiej mentalności. jak dla mnie najlepszy bank to ING i raczej jego się będę trzymać.
Ale po tym np. ocenisz jaka jest atmosfera czy ich szkola itd.
Cytuj
Odpowiedź