• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy - najgorszy bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 16:55
Najlepsze to dla mnie banki u których aktualnie jest jakaś dobra okazja lokaty. Nie mam wyrobionej opinii nt. najgorszego banku, nie miałam do czynienia z wszystkimi. Może ewentualnie BGŻ, ale tylko dlatego, że jego siedzibę mam pod nosem, na tej samej ulicy, a żeby móc w nim założyć konto musiałabym jechać jakieś 20 km na drugi koniec miasta. Bezsens.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 10:30
Co klient to inna opinia. Ja korzystam z usług Gettin Online oraz Mbanku z obu jestem zadowolona ale oba mają również swoje minusy.W Gettin odpowiada mi wyciąganie w każdym bankomacie, 0 zł za przelewy i prowadzenie konta, natomiast w mbanku podoba mi się fakt, że można robić szybkie przelewy natomiast nie odpowiada mi korzystanie z karty, więc najlepiej pomyśleć co Ci jest najbardziej potrzebne i wybrać odpowiednią ofertę:)
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:24
Każdy bank ma jakieś plusy i jakieś minusy musisz się określić co dla Ciebie jest najważniejsze czy darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów czy przelewy czy może jeszcze coś innego.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 14:11
To chyba oczywiste, ze się ludzie opierają na swoich doświadczeniach. Po to własnie pisze się opinie na forum, zeby sie przekonac jaki bank ma najlepsza ofertę nie według rankingów tylko przeciętnych zjadaczy chleba.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:00
Nie wiem czy jest gdzieś taki ranking najlepszych i najgorszych banków bo to wszystko zależy od tego co jest dla Ciebie najlepsze a co najgorsze. Dla jedynych będzie się liczyła obsługa klienta a dla drugich to,że konto jest za darmo.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 15:02
Ranking na najlepszy czy najgorszy bank? Nawet gdyby taki powstał, byłby raczej niemiarodajny. Po pierwsze - ileż to kwestii trzeba by w nim ująć - jakość oferty, jej rozpiętość, obsługę klienta, jakość zarządzania i tysiące innych zmiennych. No a po drugie - ilu klientów tyle opinii. Nie ma banku, który ma wyłącznie zadowolonych lub niezadowolonych klientów.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:55
Tomasz Słupczynski napisał
Ranking na najlepszy czy najgorszy bank? Nawet gdyby taki powstał, byłby raczej niemiarodajny. Po pierwsze - ileż to kwestii trzeba by w nim ująć - jakość oferty, jej rozpiętość, obsługę klienta, jakość zarządzania i tysiące innych zmiennych. No a po drugie - ilu klientów tyle opinii. Nie ma banku, który ma wyłącznie zadowolonych lub niezadowolonych klientów.


To nie jest możliwe, bo każdy ceni sobie coś innego. Jedni chcą mieć obsługę na każde zawołanie, inni dobre konto oszczędnościowe, jeszcze inni wszystko to co wymieniłam i dodatkowo nic za konto nie płacić, a jeszcze inny chcą mieć jeszcze coś więc nie byłoby możliwości żeby taki raport powstał i był realny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:07
baskamy napisał
Tomasz Słupczynski napisał
Ranking na najlepszy czy najgorszy bank? Nawet gdyby taki powstał, byłby raczej niemiarodajny. Po pierwsze - ileż to kwestii trzeba by w nim ująć - jakość oferty, jej rozpiętość, obsługę klienta, jakość zarządzania i tysiące innych zmiennych. No a po drugie - ilu klientów tyle opinii. Nie ma banku, który ma wyłącznie zadowolonych lub niezadowolonych klientów.


To nie jest możliwe, bo każdy ceni sobie coś innego. Jedni chcą mieć obsługę na każde zawołanie, inni dobre konto oszczędnościowe, jeszcze inni wszystko to co wymieniłam i dodatkowo nic za konto nie płacić, a jeszcze inny chcą mieć jeszcze coś więc nie byłoby możliwości żeby taki raport powstał i był realny.
No wlasnie banki maja ronze "specjalizacje". Tak jak pko bp ma okropna oferte kont to kredyty ma calkiem okej. Totez nie dałoby sie ułozyć rankingu na najlepszy bank raczej.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 15:43
PKO BP ma dobre kredyty? Owszem, ale bardzo rzadko:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 12:17
Firmowa MiniRatka PKO BP znajduje się u nas w rankingu w połowie stawki. RRSO kształtuje sie średnio na poziomie 11 proc. Proszę sprawdzić :).
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź