• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto z premią dla studenta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:46
Witam
Jestem studentem i chciałbym założyć konto w banku na którym mógłbym dodatkowo zarobić. Doradzicie mi coś? Mi jak na razie nie udało się znaleźć idealnego konta. Fajnie by było gdybym nie musiał nic płacić za prowadzenie konta i wypłaty z bankomatów.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:57
Obecnie w Crédit Agricole zakładając 1 Konto, klienci korzystający z Usługi CAsaver, w promocji "jesteśmy gotowi" w uzyskać mogą do 1000 zł premii, obecnie do 15 lipca premię można uzyskać także zakładając Konto osobiste w ING Banku Śląskim http://www.comperia.pl/konta_osobiste/konta-dla-studentow-ponizej-26-lat#2-1348
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Rekin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 14:33
O jak dobrze, że tu trafiłem. Zastanawiam się właśnie nad założeniem konta osobistego w ING, bo tam też mam OKO. Dotychczas konto osobiste nie było mi potrzebne, ale teraz mogłoby się przydać, a o aktualnej promocji w ING nie słyszałem. Ale w sumie ta druga proponowana przez Panią Ekspert propozycja jest jeszcze bardziej kusząca....Czas goni, muszę zagłębić się w temat.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:34
Czytałam to o Credit Agricole i nie wiem, jak dla mnie nie widzę zysku z tytułu tego konta dla studenta. Przynajmniej w moim przypadku. Pieniądze dostaję nieregularnie za zajęcia dodatkowe, mieszkam z rodzicami więc rachunków również nie płacę, a jedynie się dokładam do domowego budżetu. Podoba mi się za to pomysł z oszczędzaniem – automatycznym wpłacaniem pewnego % z płatności kartą na konto oszczędnościowe. To jest dobrym pomysłem, no i w końcu lepszy rydz niż nic.
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:16
A jakie warunki trzeba spełniać by otrzymać te 1000 złotych premii? Bo rozumiem, że nie dostaje się tego ot tak. Do ING nie jestem przekonany więc nawet nie będę przeglądał ich oferty. Nigdy nie lubiłem tego banku... Co do wpłacania pewnego % z karty na konto oszczędnościowe jestem za:) Gdzie mogę taką kartę dostać?
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:07
To można mieć konto i na nim jeszcze zarobić? Pierwsze słyszę, choć rzeczywiście teraz sobie przypominam reklamę banku, w którym za wpływy można było dostać jakiś procent. Ja mam konto w Gettin i nie płacę za nic. Więc śmiało możesz zobaczyć sobie ich ofertę.
Cytuj
baterflaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:51
Ja się cieszę jak widzę ofertę konta za które nie trzeba placić, jakbym znalazła też takie, za którego założenie by mi jeszcze zaplacili byłabym w siódmym niebie chyba, bo zazwyczaj nawet jak są jakieś profity to warunki są takie, na które na pewno sie nie załapię. Teraz przyszła mi niedawno reklama o koncie osobistym z możliwością zdobycia stówki za regularne transakcje itp, ale samo zastanawianie się co miesiąc czy spełniłam wszystkie warunki i wykonałam wymaganą il. przelewów na określoną kwotę by mnie wykończyło psychicznie, Za wiele stresu ;D
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:03
Jest taka reklama gdzie facet mówi "kochanie nam za konto płacą" i skręca grilla wiertarką:D
Ma ktoś takie konto swoją drogą?
Ja się cieszę, że mam za darmo i to mi wystarcza, chociaż zarobić fajnie by było:)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 8:16
Należy pamiętać, że studenci mogą poszukiwać kont pośród wszystkich ofert na rynku, a nie tylko tych dedykowanych specjalnie dla nich. Sporo rachunków osobistych oferuje dziś jakieś dodatkowe zarobki - głównie moneyback, choć zwykle nie dla wszystkich transakcji ale tylko dla określonej grupy (np. na stacjach benzynowych, w supermarketach, w miejscach rozrywki itp.). Można wspomnieć chociaż o Koncie bez Kantów w BOŚ (bank płaci za określone transakcje), Raiffeisen i Konto Wygodne (moneyback), BPH i Lubię to! Konto (moneyback) czy Alior Bank i Konto Rozsądne(moneyback).
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:47
Chcesz wypłacać za darmo, nie płacić nic za prowadzenie i jeszcze żeby Ci płacili? Raczej nierealne. Banki płacą a prowadzenie konta, ale trzeba spełnić cały szereg warunków i uwierz mi to wcale nie jest takie proste jakby się wydawało.
Cytuj
Odpowiedź