• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plus Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 13:10
Heartbreaker napisał
a czy to jest tak ze jeśli ja mam teraz telefon i to nie jeden w plusie i telewizje w Cyfrowym Polsacie i na jesień bede przedłużać umowę to mogę jakoś korzystać z tego ich programu? Czy musiałabym brać jeszcze internet?
Trzeba zdecydowac się na kilka usług, wówczas można przystąpić do programu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 13:10
Heartbreaker napisał
a czy to jest tak ze jeśli ja mam teraz telefon i to nie jeden w plusie i telewizje w Cyfrowym Polsacie i na jesień bede przedłużać umowę to mogę jakoś korzystać z tego ich programu? Czy musiałabym brać jeszcze internet?
Trzeba zdecydowac się na kilka usług, wówczas można przystąpić do programu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 10:27
Mnie to nie przekonuje, wole sobie znaleźć oferty, które odpowiadają mi w pelni i jesli chodzi o telefonie i o internet, ale tez rozumiem ze takie rozwiązanie moze byc wygodne, płacisz jeden rachunek i to jeszcze ze zniżką. Why not.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 12:15
Plus już ma możliwość zakładania konta w banku? No niesamowite, co będzie następne?
Ja z Plusa zrezygnowałam na rzecz lepszej oferty i z pewnością nie założyłabym tam konta, ale to naprawdę Twoje decyzja. Odpowiedz sobie na pytanie czego oczekujesz od banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 14:11
Oni teraz tam wszytsko maja razem, a dodatkowo mozna teraz opłacać prąd, bo Plus stał się dostawca energii. Firma od wszystkiego. Full serwis.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:51
Gość napisał
Oni teraz tam wszytsko maja razem, a dodatkowo mozna teraz opłacać prąd, bo Plus stał się dostawca energii. Firma od wszystkiego. Full serwis.


Od wszystkiego i do niczego...
Ja z plusa jako operatora telefonii komórkowej przestałam korzystać już dawno bo nie byłam zadowolona i z banku też bym nie skorzystała. Nie mówię, że mają złą ofertę bo nie wiem, ale jestem uprzedzona.
Cytuj
Odpowiedź