• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie opinie o Credit Agricole

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:57
Witam,
postanowiłam że założe sobie konto studenckie. Jestem w trakcie zastanawiania się jaki bank wybrać. Nie bardzo jestem obeznana w tematach banków. Mój tata ma konto w Credit Agricole i tylko ten bank znam tak troche. A jakie sa wasze opinie na jego temat? Warto zakładać tam konto?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 13:54
Crédit Agricole posiada w swojej ofercie 1 Konto. jest to przystępna propozycja. Mozna liczyć m.in. na wypłatę gotówki w ramach usługi Cash Back, dostępna jest też promocja Jeszcze więcej oszczędzam na okrągło, promocyjne oprocentowanie (10%) środków z zaokrągleń na Rachunku Oszczędzam, konto przeznaczone jest jednak tylko dla osób w wieku od 18 do 27 lat.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:00
Ja nie miałam ja jeszcze styczności z tym bankiem ale jakoś ta ich śmieszna reklama mnie nie przekonuje. U nas ostatnio otwarli punkt tego banku, ofert mają ciekawe ale bank musi też wzbudzać zaufanie klienta a mojego niestety nie zdobyli
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:59
Myślę, że powinnaś spróbować w Deutsche Banku. Mają świetne oferty.Na przykład w dbNET nie potrzebujesz mieć ciągłych wpływów, ani utrzymywać minimalnego salda. Myślę, że to dobra alternatywa dla studenta. Ale zawsze możesz rozejrzeć za czymś co będzie bardziej odpowiadać Tobie.
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 13:57
Popatrz w mBanku. Powinno Cie zainteresować eKONTO dla młodych, w którym masz w zupełności darmowe konto. Nie płacisz za założenie konta, nie interesuje Cie opłata za kartę, nie martwią Cie żadne opłaty. Myślę, że dla studentów istotne jest by konto było darmowe. Nie od dziś wiadomo, że ta grupa nie należy do ludzi, których pieniądze się trzymają więc konto bez opłat to dobra alternatywa.
Wypowiedź została zmieniona przez: Benet 2.7.2014 14:01
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:19
Ja za moich czasów studenckich używałam konta PKO. Teraz jeszcze weszło coś nowego w PKO , jakieś konto dla młodych czy jakoś tak. Szymon Majewski to reklamował chyba. Poszukaj sobie w internecie o tej ofercie, moze bedzie dla Ciebie dobra.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:28
Ja nic nie wiem o tym banku, ale moim bankiem na studiach jest bank PKO. Nie narzekam na nich jakoś szczególnie, tylko jestem niezadowolona tylko z jednego powodu. W częstochowie bankomatów PKO jest bardzo mało. Niekiedy musialam isc nawet ze 3 km zeby takowy znalezc.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:10
Cóż, mnie osobiście Credit Agricole nie przekonuje. Te ich reklamy z Julliet Binoche jakoś do mnie nie przemawiają. Nie mam tam konta, bo korzystam z Deutsche Bank i ich darmowe konto bardzo mi odpowiada. Rozumiem Twoje roztargnienie przy wyborze konta, sama nie dawno to przechodziłam.
Cytuj
Marzenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:45
Wypowiedź została zmieniona przez: Marzenka 2.7.2014 18:45
Cytuj
Izunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:46
Może warto spróbować, skoro jest to bank, który znasz najbardziej. Może jak powiesz ze Twój tata ma tam konto to dostaniesz jakaś fajniejszą ofertę z racji przynależności do firmy. Wiele firm tak robi i ludzie chcą do nich wracać.
Cytuj
Odpowiedź