• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie opinie o Credit Agricole

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:49
Ja jedynie słyszałam o kredytowaniu w tym banku, a dokładniej w słupskim oddziale - kredyt hipoteczny, oczekiwanie na decyzje ponad trzy miesiące i nic tylko donieść to, donieść tamto i co chwilę mówią że odpowiedź będzie lada dzień, a dalej nic się nie posuwa. Ale wydaje mi się, że bank jako taki w porządku. Jak chodzi o konto studenckie, to koleżanka poleciła mi mBank i konto dla młodych czy coś takiego. Podobno ma z tego tytułu wiele zniżek w różnych sklepach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:03
No oni maja okropne te wszystkie procedury, doradcy zestresowani. Produkty może okej, ale na pewno nie chciałabym tam pracować.
Cytuj
arion2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 9:15
EKONTO w MBanku powinno Cię zainteresować, świetna o oferta dla studentów mają tam dobre lokaty wiecej informacji tutaj href="/http://www.lokata-w-banku.com.pl/">a
są tam symulacje itp mam nadzieję że się przyda
Wypowiedź została zmieniona przez: arion2 3.7.2014 12:00
Cytuj
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 17:00
ja znów słyszałem same złe rzeczy o mBanku, mimo że aktualnie proponowana przez nich oferta jest w miarę i podobno wygrywa większość rankingów na konto dla studenta. osobiście wybrałbym jednak t-mobile - bezpłatne prowadzenie konta i bezpłatna karta, jeśli dobrze wszystkim rozporządzisz to praktycznie wszystko jest za 0 zł.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:28
Mi podoba się oferta Meritum Banku i ich Prostego Konta Osobistego, chociaż studentką nie jestem wydaje mi się, że oferta jest korzystna także dla studentów. Obecnie mam w ING, ale opłaty za kartę mnie nieco zniechęcają. Tym bardziej, że gdybym mogła, tej karty wcale bym nie brała ale takiej możliwości bank mi niestety nie dał.
Wypowiedź została zmieniona przez: forgetmenot 16.7.2014 19:28
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 20:22
a jak to jest właściwie z opłatami za brak wpływów na konto? bo zapewne jakieś są? przynajmniej mój chłopak z ing kiedyś tak miał, gdy przestał używać konta po kilku miesiącach miał debet... w przypadku studentów często ciężko o stałe wpływy więc i używanie konta może być nieregularne, czy konta typowo studenckie biorą taką sytuację pod uwagę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:43
desperados napisał
ja znów słyszałem same złe rzeczy o mBanku, mimo że aktualnie proponowana przez nich oferta jest w miarę i podobno wygrywa większość rankingów na konto dla studenta. osobiście wybrałbym jednak t-mobile - bezpłatne prowadzenie konta i bezpłatna karta, jeśli dobrze wszystkim rozporządzisz to praktycznie wszystko jest za 0 zł.
Mabnk jest bsamorowywany ostatnio ciagle w mediach, wciaz ich o cos do sadu podaja. Ja np. uwazam ze maja tanie, nowoczesne produkty i w zasadzie korzystam tylko z ich usług.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:25
Nie miałam pojęcia, że jest jest konto studenckie. Ja gdy byłam studentką miałam zwykłe konto, które zresztą mam do teraz i jestem zadowolona.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 13:10
Tak jak już tutaj wspomniano, konta studenckie często działają na zasadzie lojalności klienta. Klient, który zaczyna swoją przygodę z bankowością to źródło dochodów na wiele lat.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:52
Ja ten bank znam tylko z kredytów, które u nich spłacałam. A spłacało mi się je naprawdę dobrze, więc podejrzewam, że może i z kontem będzie podobnie. Choć dla mnie najważniejsze jest to aby za konto nie płacić, a nie wiem czy tam jest taka możliwość.
Cytuj
Odpowiedź