• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt konsolidacyjny dla emerytów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 13:59
Otóż to i taki jest sens takich kredytów, mniej opłat czyli niższa miesięczna rata.
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:43
Tomasz Słupczynski napisał
Emeryci moga starać się o kredyt, mają stałe dochody. Problemem moze byc kwota kredytu, wiele zależy od ich wieku. Proponuję odwiedzić placówkę banku, najlepiej w pierwszej kolejnośc tego, w którym zadłużenie jest największe i zapytać o możliwość konsolidacji zobowiązań. Ew. proszę zastanowić sie czy nie chciałaby pani przystąpić wraz z nimi do kredytu.
dobrym pomysłem może okazać się właśnie przystąpienie do kredytu wraz z nimi, jeśli chcesz im pomóc taka możliwość będzie dobrym rozwiązaniem, a przecież nie koniecznie musisz się do tego kredytu dokładać. Odwidź bank, na pewno coś poradzą wbrew pozorom bardzo dużo robią dla swoich klientów i często okazują się bardzo pomocni. bank to nie jest wrogo nastawiona do człowieka instytucja, nie ma sie czego bać
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:36
To zależy ile dziadkowie mają lat i jak duże są ich wpływy. Swoją drogą jak mogli dopuścić do tego, że przy stałych dochodach tak się zadłużyli?! Jeżeli są już starsi 70 lat i więcej może być problem z otrzymaniem kredytu. Najlepiej udaj się z babcią czy dziadkiem do banku i zapytaj.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:51
Matko 117 tysięcy? Co oni zrobili z tymi pieniędzmi?
Nie wiem ile dziadkowie mają lat bo nie napisałaś ale ja bym poszła do banku i się zapytała. Ciężko im będzie to spłacić, bo to nie jest tysiąc czy dwa tysiące złotych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:14
Gosiunia napisał
Matko 117 tysięcy? Co oni zrobili z tymi pieniędzmi?
Nie wiem ile dziadkowie mają lat bo nie napisałaś ale ja bym poszła do banku i się zapytała. Ciężko im będzie to spłacić, bo to nie jest tysiąc czy dwa tysiące złotych.
Bez przesady, a Ty myslisz ze jak sie np. bierze hipoteczny to jakie to sa kwoty?
Cytuj
Odpowiedź