• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka od osoby prywatnej.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tuptus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:03
Witam,
jak już w jakimś miejscu wspominałam, jestem w takiej sytuacji że pilnie potrzebuje konkretnej sumy pieniędzy. O kredyt w banku nie mam sensu się starac bo to bardzo długo trwa, nie wiem jak wyglada załatwianie gotówki w chwilówce i zaczynam myśleć o pożyczce od prywatnej osoby tylko nie wiem gdzie kogoś takiego szukać. Orientujecie sie może? I jak wyglada taka pożyczka od prywatnej osoby?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:30
Moim zdaniem nie powinnaś się w coś takiego pakować. Pożyczki od osób prywatnych moim zdaniem nie są zbyt pewne. Ja na jakimś forum widzałem sporo tego typu ofert, na internecie tez jest tego pełno, wystarczy poszukać ale moze nie pakuj sie w to.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:41
Lepiej przemyśl to dobrze zanim się na to zdecydujesz. Wiele razy słyszałam o scenach niczym z filmu grozy,jak osoba, która pożyczyła nie miała z czego oddać, to osoby od których pożyczyła gnebiły ją i ich rodzine. Lepiej dobrze sie zastanów nad tym! Ale jak jestes zdecydowala to w internecie duzo osob się z tym oglasza.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:30
W zupełnosci sie z Toba nie zgadzam ! Lepiej nie bierz pożyczek od prywatnych osób, bo takie osoby sa bezwzględne. Mało to sie widzi w filmach, ze przychodza do domu i do pracy i napadają na jego rodzine i przyjaciół. Przemysl to bardzo dlugo ale ja CI odradzam.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:55
Wystrzegaj się tego jak ognia. To sa grozni ludzie. Niby w momencie pożyczania są mili , uprzejmi i usmiechnieci. Ale gdy nie zaplacisz w umówionym wczesniej czasie to moga grozic Tobie i Twoim najbliższym ludziom. Lepiej poczekaj na zwykły kredyt.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:19
Nawet w bardzo trudnej sytuacji finansowej wystrzegaj się tego typu pożyczek jak ognia! Są to pożyczki najczęściej na jakichś absurdalnych warunkach. Co w praktyce wychodzi jeszcze gorzej niż gdybyś wzięła "chwilówkę". Tego rodzaju kredytów też nie polecam, bo mają wysokie oprocentowanie i "zjedzą" Cie odsetki, więc jeśli możesz poszukaj innego wyjścia.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:31
Nie pchaj się w pożyczki od osób prywatnych bo później będziesz żałować. Znałem dziewczynę, która pożyczyła od jakiegoś kolesia 2000 złotych i nie miała z czego oddać. Dług jej wzrósł do 5 tysięcy nawet nie wiadomo dla czego i z tego co wiem uciekła do innego miasta bo koleś ją gnębił i straszył.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:36
Wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Pożyczałam kiedyś pieniądze od osoby prywatnej, spisaliśmy umowę i oddałam jakieś 30% więcej niż pożyczyłam. Nie sugeruj się jednak moim przypadkiem bo ja osobę od której brałam pożyczkę znam dość dobrze i wiedziałam, ze nie będzie mi naliczała jakiś gigantycznych odsetek.
Cytuj
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:53
na róznych finansowych forach widziałam oferty takich prywatnych osób. Nawet jak ktos prosił o pomoc to oni sie sami zgłaszali. Ciekawe na jaki procent sa oferowane takie pożyczki i na jakiej zasadzie ktoś daje nam tak pieniadze.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:17
też swojego czasu widziałam mnóstwo takich ofert na forach finansowych , ludzie sami oferowali pomoc ale i szukali ludzi potrzebujących pomocy. Musieli na tym nieźle zarabiać skoro tak im sie narzucali ze swoją pomocą. Ja bym, się na taka pożyczkę nie zdecydowała.
Cytuj
Odpowiedź