• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka od osoby prywatnej.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:35
Albo dobrze zarabiali albo nikt nie chciał się nabrać na ich ofertę i na siłę szukali klientów. Ja też uważam, że pożyczki od osób prywatnych należy omijać szerokim łukiem. Wolałabym pożyczyć pieniądze w parabanku niż od osoby prywatnej.
Cytuj
Halszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:28
Nie rób tego, bo to może okazać się najgorszą decyzją w Twoim zapewne krótkim życiu. Pożyczki od prywatnej osoby niszczą człowiekowi życie. Często się słyszy o takiej prostej, ludziej potrzebie i ufności w stosunku do takiej ludzi. Dobrze Ci radze, nie rob tego.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:56
Już chyba lepiej zrobisz pożyczając od rodziny. Wiadomo z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach ale może warto zapytać o pomoc? Na osobach prywatnych już nie jeden się przejechał i być może w tym przypadku warto uczyć się na czyiś błędach zamiast później się martwić że ktoś nas oszukał i musisz oddawać jakieś kolosalne kwoty.
Cytuj
Izunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:48
OO to Ty odważna jesteś :) Dlaczego nie uczysz się na czyiś blędach, nawet w filmach pokazuja jak koncza Ci ktorzy pożyczają od osoby prywatnej pieniadze . Najczęsciej zostają wyławiani z wody w betonowych butach. Nie szalej i wez kredyt bankowy :)
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 19:10
Na olx i gumtree często się ogłaszają prywatni kredytodawcy, w sumie zainteresowałaś mnie, chyba się do nich odezwę, żeby się dowiedzieć na jakiej zasadzie działają. Przypuszczam, że nie są to pożyczki tańsze niż w bankach, a może są nawet droższe niż chwilówki. Uważaj, bo możesz trafić na jakąś mafię... Najlepiej poszukaj wśród znajomych, a nuż widelec ktoś obrotny się trafi, kto lubi pożyczać na procent.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 9:12
Są specjalne strony pożyczek prywatnych czy tam społecznościowych, kolega pożyczył jakiejś babce, oddala co prawda, ale z kilkudniowym opóźnieniem, on zarobił niewiele, ale nerwów sie najadł i powiedział, że już nie będzie się w to bawił.
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:02
właśnie najgorzej jak się trafi na jakiegoś podejrzanego typa, niby się umówi na dany procent a okaże się potem że chce 3 razy tyle jeszcze będzie groził albo krzywdę zrobi... jeśli chodzi o procent to gdzieś na forum widziałam podobny wątek i podobno osoba pożyczała i trzeba było oddać 130%. Ale tam chyba była to znajoma osoba, to jeszcze, ale od obcego bym się bała.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:58
No przestań, formalności w banku już nie trwają tyle ile kiedyś. Kredyt gotówkowy można załatwić bardzo szybko. Jeżeli decydujesz się na pożyczkę od osoby prywatnej dobrze się zabezpiecz i czytaj to co podpisujesz. Choć ja sama bym takiej pożyczki nie wzięła to wiem, że sporo ludzi to robi tylko na jaki procent?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 11:25
W Polsce rozwijają się portale pożyczek społecznościowych (np. Zakra, Lendico, Kokos, Finansowo). Internauci coraz chętniej z nich korzystają - zarówno Ci którzy potrzebują pieniędzy, jak i ci którzy szukają atrakcyjnej inwestycji dla swoich nadwyżek. Oczywiście każdy portal jest inny, ale podpisuje się umowę, są pewne metody windykacji, więc nie jest to całkiem niebezpieczne. Chociaż oczywiście ryzykowne, nie ma co oszukiwać, że wiele osób pożycza na takich serwisach bo gdzie indziej już nie może.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:54
Od osoby prywatnej ja bym się trochę bała pożyczać. Choć chyba bardziej ryzykowne jest jak się pożycza, no ale i jedna i druga strona muszą się zabezpieczyć i to dobrze. Usiądź i na spokojnie o tym poczytaj, żeby nie władować się w coś podejrzanego.
Cytuj
Odpowiedź