• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

W jakim banku konto ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:46
Witam,
moze sie to wam wydać dziwne ale ja jeszcze nie zakładałem nigdy konta w banku. Jakoś nie było mi to wcześniej potrzebne wiec mnie do tego nie ciągnęło. Teraz znalazłem nową prace i potrzebuje założyć konto w banku aby wpływała mi na niego wypłata. Gdzie teraz najlepiej założyć konto w banku?
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:10
Ja mam konto w Deutche bank i jak dla mnie jest świetne. Nie płaca za wyciąganie pieniędzy z bankomatu.Nie płace ka karte oraz za prowadzenie konta. Jest całkowicie bezpłatne nie to co w innych jakieś śmieszne prowizje i opłaty
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:01
Gigant napisał
Witam,
moze sie to wam wydać dziwne ale ja jeszcze nie zakładałem nigdy konta w banku. Jakoś nie było mi to wcześniej potrzebne wiec mnie do tego nie ciągnęło. Teraz znalazłem nową prace i potrzebuje założyć konto w banku aby wpływała mi na niego wypłata. Gdzie teraz najlepiej założyć konto w banku?
Witam,
Polecam Konto Skarbonkowe w Getin Banku, bez opłat za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce, na dodatek można zarobić, za dokonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą bank płaci 1zł, niestety minusem jest to, że Getin Online nie posiada placówek – jednak do obsługi elektronicznej jest bardzo dobry, alternatywą jest konto w Meritum Banku – Proste Konto Osobistego. Zalety konta to darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatne użytkowanie karty do konta, niestety wszystkie przelewy zewnętrzne realizowane w placówce są płatne.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:53
Ja mam konto w PKO, dlatego,że jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania i ma tez najwiecej bankomatów w okolicy. A poza tym jego ofeta jest całkiem niezła.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:56
Godnym uwagi jest Deutsche Bank. Ja mam tam konto i jestem bardzo zadowolony. Konto jest bezpłatne. Co jest bardzo dużym plusem! W różnych bankach są opłaty za prowadzenie konta, a tu wszystko jest za darmo: konto, karta, wyciąganie pieniędzy,konto internetowe. I jeśli to Twoje pierwsze konto to warto zainteresować się ofertą Deutsche Banku.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:00
Najlepiej dla Ciebie będzie jak przejdziesz sie po bankach i oni będą mogli wyłożyć dla Ciebie swoja najlepszą oferte i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Niekiedy banki potrafią byc elastyczne i dojść do konsensusu z Toba. I wtedy Ty jestes zadowolony, a oni mają kolejnego klienta :)
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:19
Rzeczywiście najlepiej będzie jak przejdziesz się o bankach i porównasz oferty. Ja mam konto w WBK ale nie jestem do końca zadowolona. Głównie przez opłaty za kartę i wypłaty z bankomatu innego niż WBK. Słyszałam, że dobre warunki mają w Deutsche Banku, ING, PEKAO i PKO BP.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:42
Praktycznie każdy bank ma jakąś korzystną ofertę. Najlepiej będzie jak je wszystkie porównasz. Podczas wyboru konta kieruj się tym by karta i wypłaty z bankomatów były darmowe. Fajni by było jakby bank dorzucił też kartę kredytową albo coś w tym stylu.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:52
Ja mam konto w Getin Banku i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi jak i z samego konta. Wcześniej miałam konto w WBK-u ale za każdym razem gdy szłam wypłacić pieniądze obsługa bardziej mnie denerwowała. W końcu przegięli... Bank miał być otwarty od 10 ludzie w tym ja stali pod drzwiami i czekali aż Panie łaskawie otworzą a te patrzyły na nas bezczelnie i piły kawkę. Otworzyły drzwi o 10:10...
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:46
to ja też wiele dobrego słyszałem o koncie w DB, osobiscie nie miałem z nimi styczności ale moi znajomi korzystaja z ich usług i bardzo sobie chwalą. Nawet zastanawiam sie czy nie przenieść sie do tego banku bo mają dużo lepsza oferte od mojego obecnego banku.
Cytuj
Odpowiedź