• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rodzaje kredytów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 10:15
AudiMachina napisał
Dla mnie logiczne są te na samochód - pod zastaw samochodu i te hipoteczne pod zastaw domu czy mieszkania. Nie wiem jakie inni ludzie mają zdanie na ten temat, ale możliwość zastawienia jest w tym momencie wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, chociaż zapewne jest to przerażające dla osób, które sobie nie radzą z kredytem hipotecznym i bank chce zająć dom...
To prawda, że są to dobre rozwiązania. Oferty dostosowane są do potrzeb, a przede wszystkim możliwości klienta. Propozycje banków są obecnie na tyle zróżnicowane, że coraz mniejsza trudność stanowi znalezienie odpowiedniej.
Wypowiedź została zmieniona przez: Marzena Kazbieruk 25.7.2014 10:16
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:06
Marzena Kazbieruk napisał
AudiMachina napisał
Dla mnie logiczne są te na samochód - pod zastaw samochodu i te hipoteczne pod zastaw domu czy mieszkania. Nie wiem jakie inni ludzie mają zdanie na ten temat, ale możliwość zastawienia jest w tym momencie wg mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, chociaż zapewne jest to przerażające dla osób, które sobie nie radzą z kredytem hipotecznym i bank chce zająć dom...
To prawda, że są to dobre rozwiązania. Oferty dostosowane są do potrzeb, a przede wszystkim możliwości klienta. Propozycje banków są obecnie na tyle zróżnicowane, że coraz mniejsza trudność stanowi znalezienie odpowiedniej.


Właśnie coraz większą dla człowieka, który się nie zna. Kiedyś była jedna oferta i ludzie brali bo była. Teraz jest ich tyle, że nie wiedzą co wybrać, żeby nie stracić.
Cytuj
Odpowiedź