• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta kredytowa z długim okresem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:49
Witam,
jakiś czasem dość poważanie zastanawiałam się nad wzięciem karty kredytowej. Wiem że przy takiej karcie moga być wysokie odsetki i że szybko trzeba ja spłacać. Ale za nim sie zdecyduje chciałabym się dowiedzieć gdzie jest karta kredytowa z długim okresem odsetkowym , ktoś z was wie?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 15:12
Proponuje zajrzeć do naszej porównywarki: http://www.comperia.pl/karty_kredytowe#2-1388 , jezeli zależy Pani na długim okresie to mogę zaproponować zapoznanie się z ofertami: MasterCard World, Karta Kredytowa GET, Nordea Visa Classic payWave. Są to jednak różnice 2-3 dniowe, proponuje zapoznać się z pozostałymi parametrami i wówczas podjąć decyzję.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:04
A ile trwa najdłuższy taki okres. Ja nie miałam jeszcze do czynienia z kartą kredytową ale kiedyś słyszałam że jak skorzysta sie z takiej karty to w bardzo krótkim czasie trzeba ją spłacić.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:28
Radzę ci się zastanowić czy na pewno chcesz mieć kartę kredytową. Ja mam kartę i spłacam ją zawsze gdy mam wypłatę. Później znowu z niej korzystam i znowu spłacam. Trochę to błędne koło ale co zrobić. Jak nie ruszę pieniędzy z karty po spłaceniu jej to nie będę miał z czego żyć.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:33
A bo z karty kredytowej trzeba umieć korzystać. Ja nie mam bo wiem ze ciągle popadała bym w jakieś długi i cięgle bym musiała coś spłacać a takie bycie w ciągłym długu tez mi nie bardzo odpowiada. Ale jak Ty sobie z tym radzisz to prosze bardzo.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:07
A w ogole powiedzcie mi jakie sa te okresy kredytowe na takiej karcie? Bo ja kiedyś zastanawiałam sie czy sie nie zdecydować na taka kartę, mój bank mi ją oferował ale trochę wystraszyłam sie ze nie bede wiedziała jak ją spłacać i popadnę w długi wiec zrezygnowałam.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:55
MI sie wydaje że to jest tak że w tym miesiacu korzystasz z karty kredytowej a w następnym musisz ją spłacić. tak jak by wszystko sie działo w okresie jednego miesiaca inaczej naliczane sa wysokie odsetki niestety.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:11
A nie ma jakiegoś dłuższego okresu tej spłaty. Tak to nie było by to zbytnio opłacalne. Nie mam osobiście karty kredytowej bo czuje że za bardzo bym jej nadużywał, ale moze ktoś kto z tego korzysta powie nam ile normlanie trwa spłacanie takiej karty?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 9:56
Czarek napisał
A nie ma jakiegoś dłuższego okresu tej spłaty. Tak to nie było by to zbytnio opłacalne. Nie mam osobiście karty kredytowej bo czuje że za bardzo bym jej nadużywał, ale moze ktoś kto z tego korzysta powie nam ile normlanie trwa spłacanie takiej karty?
Okresy bezodsetkowe są do 59 dni bodajże. Czyli masz sporo ponad miesiąc na spłatę zadłużenia.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:25
Lepiej zapoznac się z oferta banków. Niektóre banki proponują bezpłatne karty, ale musisz cos tam spełnić. Ja mam np tak ze jak będę płacić kartą do jakiej okreslonej kwoty miesiecznie to bede zwolniona z oplat za karte.
Cytuj
Odpowiedź