• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jagoda

Niezarejestrowani

28.10.2015 11:31
A to racja, w całym necie masa spamu na temat tych kantorów internetowych. Czy nie mogą się jakoś normalnie reklamować? Jak szukalam to wcle sie tym nie kierowałam tylko po prostu sprawdziłam kursy, co też wszystkim poszukującym radze.
Cytuj
Franek

Niezarejestrowani

28.10.2015 11:40
Własnie, zwlaszcza ze oni kursy walut maja od razu jak wjedziesz. to nie problem znaleźć najlepszy.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

28.10.2015 13:00
Reklama dźwignią handlu. Ja spłacając kredyt korzystam z kantoru online. Oszczędzam, nie powiem. Warto to brac pod rozwagę
Cytuj
Aniela Agopsowicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 114 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 14:38
Jagoda napisał
A to racja, w całym necie masa spamu na temat tych kantorów internetowych. Czy nie mogą się jakoś normalnie reklamować? Jak szukalam to wcle sie tym nie kierowałam tylko po prostu sprawdziłam kursy, co też wszystkim poszukującym radze.

Dokładnie, ma Pani rację, lepiej sprawdzać samemu. Niestety coraz częściej jest tak, że te bardziej znane kantory mają dużo gorsze oferty niż te mniej rozpoznawalne.
Cytuj
Pozdrawiam
Aniela Agopsowicz
Doradca finansowy
https://ekantor.pl/
Jagoda

Niezarejestrowani

28.10.2015 14:55
Aniela Agopsowicz napisał
Jagoda napisał
A to racja, w całym necie masa spamu na temat tych kantorów internetowych. Czy nie mogą się jakoś normalnie reklamować? Jak szukalam to wcle sie tym nie kierowałam tylko po prostu sprawdziłam kursy, co też wszystkim poszukującym radze.

Dokładnie, ma Pani rację, lepiej sprawdzać samemu. Niestety coraz częściej jest tak, że te bardziej znane kantory mają dużo gorsze oferty niż te mniej rozpoznawalne.
Dlatego trzeba szukać bardziej niż 3 najbardziej znane :) A jak komus się nie chce - niech traci!
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.10.2015 9:46
Posiadam kredyt hipoteczny w euro i jak dla mnie najlepszym kantorem online okazał się x Można u nich sporo zaoszczędzić, co jest ważnym aspektem dla każdego. Myślę, że naprawdę warto założyć tam konto i oszczędzać na wymianie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
martin44

Niezarejestrowani

19.1.2016 14:39
Hej, witam serdecznie. Sam mam problem ostatnio z kantorami internetowymi. Musiałem się przenieść z jednej firmy, bo podnieśli stawki.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
tomaszriddle

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2016 15:19
A czy jest jakiś kantor, gdzie nie płaci się za przelew i nie płaci się prowizji? Taki, który zarabia tylko na kursie przewalutowania?
Bo jakby nie patrzeć, to w stacjonarnym jest tak, że się za usługę nie płaci dodatkowo.
Myślałem, że te internetowe działają na tej samej zasadzie, ale tu czytam o jakichś opłatach...
Chętnie bym skorzystał z jakiegoś, ale raczej do wymiany niedużych kwot, więc jakby dochodziła prowizja, to mi się to nie opłaci.
Wypowiedź została zmieniona przez: tomaszriddle 19.1.2016 15:19
Cytuj
Gracjan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2016 10:40
tomaszriddle napisał
A czy jest jakiś kantor, gdzie nie płaci się za przelew i nie płaci się prowizji? Taki, który zarabia tylko na kursie przewalutowania?
Bo jakby nie patrzeć, to w stacjonarnym jest tak, że się za usługę nie płaci dodatkowo.
Myślałem, że te internetowe działają na tej samej zasadzie, ale tu czytam o jakichś opłatach...
Chętnie bym skorzystał z jakiegoś, ale raczej do wymiany niedużych kwot, więc jakby dochodziła prowizja, to mi się to nie opłaci.
Są opłaty, ale i tak CI wyjdzie taniej niż jakbyś wymieniał w banku.
Cytuj
Michaś

Niezarejestrowani

29.4.2016 22:54
Ja tam nie miałem żadnego problemu na samym początku przy wymianie. Owszem na spróbowanie poszła mała kwota ale potem bez skrupułów wymieniłem. Wszystko doszło. Skorzystałem z i mogę spokojnie polecić ten kantor.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź