• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 13:40
1. cinkciarz ma lepsze kursy niż ten "kantor" - wystarczy wejść na ich strony i porównać

2. jeżeli mają być wpływy od kontrahenta to oczywiście najlepiej przyjmować je na konto w tej samej walucie; idealnie w tym wypadku sprawdza się euro, z innymi walutami jest nieco inaczej
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 16:50
Tez korzystałbym bym z cinkciarza, chociaz dotychczas korzystalem z kantorów stacjonarnych. Chyba z przyzwyczajenia... Taki interes sie im jeszcze w ogole oplaca?
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 15:55
Gość napisał
Tez korzystałbym bym z cinkciarza, chociaz dotychczas korzystalem z kantorów stacjonarnych. Chyba z przyzwyczajenia... Taki interes sie im jeszcze w ogole oplaca?
A to racja, ze coraz mniej tych kantorow na ulicach widac. Moze przenoszą usługi do sieci. Zresztą podobnie jak banki, chociaz tych oddziałów akurat nie ubywa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.1.2015 8:31
Wyglada na to, ze ludziom coraz bardziej sie oplaca online, a poza tym chyba dzialalnosc w internecie generue nizsze koszty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.1.2015 0:10
Tak, kantory online mogą się niższym kosztem utrzymać i tym samym zaoferować klientom lepsze warunki. Mnie to bardzo cieszy, wymieniam aktualnie przez x, dostrzegam wiele korzyści, sporo taniej, także wygodniej. Sądzę że i bezpieczniej, bo nie chodzę z gotówką nigdzie, nie jestem narażony na kradzież itd.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 6:53
Ja wymieniam wyłącznie kiedy jadę na wakacje. Zwykle wtedy przed podróżą po prostu idę i wymieniam kasę w stacjonarnym kantorze.
Te internetowe faktycznie mają lepsze kursy ale czy dla kilku złotówek opłaca się tam wymieniać?
Zajmować sobie czas?
Dodatkowo z tego co wiem to trzeba jeszcze mieć założone konto walutowe, tak?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.1.2015 13:51
Tak, konto walutowe mieć trzeba:) Ja mam i dla mnie internetowe kantory to właśnie oszczędność czasu. Nigdzie nie wychodzę w celu wymiany kasy i zajmuje mi to może z 5 minut, jak nie mniej. Zauważyłem najwięcej udogodnień w Ax i na razie trzymam się tej platformy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.2.2015 20:05
Limana napisał
Ja wymieniam wyłącznie kiedy jadę na wakacje. Zwykle wtedy przed podróżą po prostu idę i wymieniam kasę w stacjonarnym kantorze.
Te internetowe faktycznie mają lepsze kursy ale czy dla kilku złotówek opłaca się tam wymieniać? Zakładasz tylko tam konto. Po co dodatkowe walutowe?
Zajmować sobie czas?
Dodatkowo z tego co wiem to trzeba jeszcze mieć założone konto walutowe, tak?
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 10:22
Tomorek napisał
HotChwilowka napisał
Miałem okazję korzystać rok temu tylko z Cinkciarza (wymiana PLN na Euro i korzystanie z ich karty przedpłaconej). Wszystko było OK, dobre kursy.

Również słyszałem o tym kantorze.
Napisz mi w jaki sposób polega tam wymiana pieniędzy?
Czy trzeba mieć konto walutowe?


Założyłem sobie u nich konto i od razu zamówiłem za 15zł chyba złotych od nich kartę przedpłaconą (do bankomatów, do zapłacenia zagranicą w sklepie itp) w Euro - więc nie mamy wtedy straty w postaci słabego kursy bankowego po przeliczeniu. Po wymianie PLN na Euro w ich Panelu wybiera się zasilenie Karty i środki są przelewane na kartę i płacisz zagranicą w Euro. Kartę obsługuje mBank.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:46
Konto walutowe(bezpłatne) mam w BZ WBK, a wymieniam w kantorze x . Współpraca układa się super, sprawne, bez kosztów za przelewy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź