• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

2.1.2015 21:00
Może być Pewny Kantor, może być x, może być top 1 z porównywarek. Ważne, aby był znany i nie podejrzany.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.1.2015 23:47
Dokładnie:) Kantory o których mówisz już długo trzymają się na rynku, więc myślę, że to marki godne zaufania. Z x korzystałem kilka razy- wszystko w porządku, wręcz ekspresowo.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 11:52
Miałem okazję korzystać rok temu tylko z Cinkciarza (wymiana PLN na Euro i korzystanie z ich karty przedpłaconej). Wszystko było OK, dobre kursy.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 14:04
HotChwilowka napisał
Miałem okazję korzystać rok temu tylko z Cinkciarza (wymiana PLN na Euro i korzystanie z ich karty przedpłaconej). Wszystko było OK, dobre kursy.

Również słyszałem o tym kantorze.
Napisz mi w jaki sposób polega tam wymiana pieniędzy?
Czy trzeba mieć konto walutowe?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.1.2015 22:11
Tak, potrzebne jest konto walutowe, w przypadku x również. Z tym, że x wydaje mi się bardziej przyjazny, umożliwia np. negocjowanie kursu.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 22:34
jak komuś zapłacisz za towar z góry to też może go nie wysłać! czy to znaczy, że nie należy kupować w sieci?

pieniądze to taki sam towar jak każdy inny

jeżeli ktoś spłaca kredyt hipo to zakup waluty na spłatę kredytu jest wręcz koniecznością, oszczędzam tak ok. 90-100 zł miesięcznie

gdybym miał iść do kantoru a następnie zanieść gotówkę do banku to nie miałoby to sensu, za dużo zachodu z takim bieganiem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 9:11
Robert Sierant napisał
jak komuś zapłacisz za towar z góry to też może go nie wysłać! czy to znaczy, że nie należy kupować w sieci?

pieniądze to taki sam towar jak każdy inny

jeżeli ktoś spłaca kredyt hipo to zakup waluty na spłatę kredytu jest wręcz koniecznością, oszczędzam tak ok. 90-100 zł miesięcznie

gdybym miał iść do kantoru a następnie zanieść gotówkę do banku to nie miałoby to sensu, za dużo zachodu z takim bieganiem

W sumie racja. Widzę jednak,że banki również potrafią mieć bardzo różne kursy wymiany walut. Sama chciałabym w najbliższym czasie założyć sobie konto walutowe. Czy mógłbyś polecić obecnie bank, który ma dobry kurs?
Wypowiedź została zmieniona przez: patkanka 9.1.2015 9:11
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 9:15
Czarek napisał
a czy z tego kantoru internetowego cinkciarz.pl ktoś z was korzystał? ostatnio ciągle o nim głośno bo sponsoruje różne programy na tvnie chyba ? nazwa dość taka ryzykowna, bo nie kojarzy się za dobrze - przynajmniej mnie.


nazwą się nie sugeruj, korzystam z tego kantoru od lat i nie zaliczyli jeszcze żadnej wpadki
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 10:53
Robert Sierant napisał
jak komuś zapłacisz za towar z góry to też może go nie wysłać! czy to znaczy, że nie należy kupować w sieci?

pieniądze to taki sam towar jak każdy inny

jeżeli ktoś spłaca kredyt hipo to zakup waluty na spłatę kredytu jest wręcz koniecznością, oszczędzam tak ok. 90-100 zł miesięcznie

gdybym miał iść do kantoru a następnie zanieść gotówkę do banku to nie miałoby to sensu, za dużo zachodu z takim bieganiem
A konta wlautowe? Mysli Pan, że to złe rozwiązanie? Jesli np. spodziewam sie, że będe miał dośc często pieniądze w innej walucie np. od kontrahenta.
Cytuj
krauser

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 13:35
No nie wiem, według mnie wymiana walut online najlepiej wygląda tutaj: http://www.kantor.pl/
Bardzo dobry kurs , zwłaszcza kurs dolara i euro.
Według mnie zdecydowanie najlepszy kantor.
Cytuj
Odpowiedź