• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

21.8.2014 10:35
Zuzana napisał
Niby oni jakieś zasady mają, ale jaką mamy pewność że jak wyślemy im pieniadze to wyślą to nam w takim przeliczniku jak oferuja na swoich stronach internetowych.


To byłoby oszustwo i wówczas zszargaliby sobie opinie. Trzeba sprawdzić najpierw, żeby wydać werdykt. Mnie w x nie oszukują.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:29
Gość napisał
Zuzana napisał
Niby oni jakieś zasady mają, ale jaką mamy pewność że jak wyślemy im pieniadze to wyślą to nam w takim przeliczniku jak oferuja na swoich stronach internetowych.


To byłoby oszustwo i wówczas zszargaliby sobie opinie. Trzeba sprawdzić najpierw, żeby wydać werdykt. Mnie w x nie oszukują.


Przecież to by było bez sensu gdybyś miała jakiś przelicznik i nagle okazałoby się, że wymieniłaś i masz dużo mniej. Po to jest kwota podana jaką dostaniesz żebyś ją dostała. O to samo mógłbyś podejrzewać zwykły kantor
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.10.2014 12:22
Zdecydowanie jestem za Kantor Ekspert www.KantorEkspert.pl. Śledzę go dopiero od lipca, ale od tego czasu ma zdecydowanie najlepszy spread. Prześledziłem trochę opinie o tym kantorze i z tego co pisali jego klienci, to ten stan trwa już od bardzo dawna. Wydaje mi się, że nic nie powinno się w tym temacie zmienić, więc zdecydowanie powinien być to numer jeden tegorocznego rankingu.

www.kantorEkspert.pl
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 15:10
Nikt tu nie wspominał o liderze walut, a ma na prawdę niezły spread. W internecie tez troche jest dobrych opinii o tym kantorze. Sprawdzacie. Mysle, ze na razie moze malo o nim slychac, jest mniej popularny, ale nie znaczy ze zly.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:04
ja jednak spasuje, mam trochę euro po weselu ale po prostu je zatrzymam i wydam na wakacjach :) tak będzie najlepiej, bo z tymi kantorami internetowymi to tylko zabawa.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:27
a czy z tego kantoru internetowego cinkciarz.pl ktoś z was korzystał? ostatnio ciągle o nim głośno bo sponsoruje różne programy na tvnie chyba ? nazwa dość taka ryzykowna, bo nie kojarzy się za dobrze - przynajmniej mnie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:38
W kinie tez go reklamują :D Po prostu sprawdzajcie kursy, jeśli będziecie korzystać z tych bardziej znanych raczej oszustwo wam nie grozi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2014 23:06
Słyszałeś o x? Jeśli nie, to radzę przejrzeć ofertę tego kantoru. Żaden inny się z nim nie równa, taka prawda.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.12.2014 13:34
Ja znam ten kantor:) W praktyce nie tylko ze słyszenia. xjest OK. Dobre kursy zwłaszcza.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.12.2014 22:41
Przez prawie 3 lata co miesiąc regularnie wymieniam tylko przez kantor w internecie. Chyba ci się boją, co nigdy nie korzystali, a warto spróbować.
Poczytajcie sobie o inkantor.pl i kupfranki.pl - dla tych co mają kredyty we franiach. Nie chodzę po budkach z walutami na mieście, jak ktoś lubi to bardzo proszę.
Cytuj
Odpowiedź