• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobry kantor internetowy. Co polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:19
Uciekaj od kantorów internetowych jak tylko sie da. Moim zdaniem to jedna wielka banka oszustów. Ostatnio naczytałam sie jak to takie kantory internetowe potrafią wykorzystywać ludzi i oszukiwać. Ja nigdy nie zdecyduje sie na taka wymiane pieniędzy.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:11
Czemu tak jesteś negatywnie nastawiona do kantorów internetowych? Przecież dzięki temu że powstają takiej miejsca można dużo szybciej zamienić sobie pieniądze a jak ktoś nagle dowiaduje sie o wyjeździe za granice to nie am czasu na latanie po kantorach wiec takiej miejsce jak najbardziej jest ok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.7.2014 13:02
Hej, ja jestem ostrożna, ale się jednak zdecydowałam na wymianę waluty online. Korzystam z platformy Amronet, bo zawsze mam od nich potwierdzenie na piśmie- FV oraz szczegółowe powiadomienie na e-mail.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 8:42
Gość napisał
Hej, ja jestem ostrożna, ale się jednak zdecydowałam na wymianę waluty online. Korzystam z platformy Amronet, bo zawsze mam od nich potwierdzenie na piśmie- FV oraz szczegółowe powiadomienie na e-mail.
Właśnie, przecież dostaje się potwierdzenia i wszelkie potrzebne dokumenty. Raczej nie ma szans,żeby nas oszukali.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.7.2014 11:03
W amronet.pl mam pewność, bo otrzymuję pisemne potwierdzenie transakcji, a księgowanie zachodzi automatycznie, co właśnie wyklucza pomyłkę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:41
Gość napisał
W amronet.pl mam pewność, bo otrzymuję pisemne potwierdzenie transakcji, a księgowanie zachodzi automatycznie, co właśnie wyklucza pomyłkę.
Wszystkie powazne kantory daja potwierdzenia, a jak nie daja to nie warto sie w takie zabawy ladowac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 11:37
Jasne, nie ma co ryzykować w ciemno. W Amronet, oprócz samej organizacji od strony formalnej oraz technicznej podoba mi się elastyczność- te kursy do wyboru, z możliwością zaproponowania własnego albo negocjowania, żeby bez czekania wymienić korzystniej. Pozdr.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:51
Ja nigdy nie wymieniałam przez internet pieniędzy ale jak jestem w kinie to widziałam kilkanaście razy reklamę Cinkciarz.pl więc może spróbuj tam?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.7.2014 22:16
Warto w Amronet.pl. Na pewno:) Długo już korzystam, więc wiem, że to wiarygodna marka, a warunki ekstra, szybko i tanio, zresztą sami zobaczcie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.8.2014 22:37
Dla mnie jest istotna cena i prosta obsługa. Znalazłam KantorEkspert.pl - jak wymieniam 3000 euro to mam lepszy kurs od cinkciarza i to sie dla mnie liczy. Ten kantor polecił mi szwagier ktory tam wymienia, ja zrobiłam dopiero 1transakcje a kasa przyszła po 5 minutach.

To moje zdanie mozna sobie porównać i wybrać kantor !

Odpowiadając na pytanie polecam www.kantorekspert,pl
Cytuj
Odpowiedź