• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Centrum dłużnika

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 19:55
Jakiś czas temu wzięłam kredyt w WBK-u i mam problemy z płaceniem rat. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy centrum Dłużnika. Czytałam o nich opinie w internecie, jedne są dobre, drugie nie. A Wy jakie macie zdanie na ich temat? To sprawdzona firma, godna zaufania czy nie bardzo?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:15
mówisz o tym [b http://centrumdluznika.pl/ [/b]? wygląda hm tak sobie stronka fajna ale co sie za tym kryje? juz kiedys sie przewijało ze proponują czyszczenie biku co w ogóle nie ma miejsca tak naprawde wiec ja bym uważała na takie nowinki na rynku
Cytuj
be free like a child
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:50
Mi sie już kiedyś obili o uszy o to co wtedy o nich słyszałam nie było zbyt dobre, nie wiem jak jest teraz i nie wiem jaka konkretnie ich oferta Cie interesuje ale ja z pewnym dystansem podchodziłabym do tego typu instytucji.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 8:59
Co do zasady centra dłużnika maja pomagać osobom mającym problemy z płynnością finansową
rozwiązać te problemy. Eksperci maja rozwiązywać kłopoty finansowe klientów. Oczywiście za opłatą. A jak jest w praktyce? Bywa różnie. Czasami faktycznie można uzyskać realna pomoc, w większości przypadków jednak ta pomoc jest jedynie wirtualna i klient musi radzić sobie sam.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:29
Obawiałabym się proszenia ich o pomoc... Niby na stronie wszystko ładnie, a potem człowiek zostaje w samych majtkach. Nie proponują nowego kredytu, obniżają rate o 50 proc.... no bajka, a potem się okazuje, że spłacają kredyt za Ciebie, a Ty musisz dać im za to dwa razy więcej. Nie ufam nikomu kto oferuje pomoc w spłacie zadłużenia - to się MUSI wiązać z jeszcze większym zadłużeniem, bo biznes by się im nie opłacał kompletnie.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:36
A nie mogłabyś zapytać w WBK-u czy nie mogą ci zmniejszyć rat albo zawiesić spłaty kredytu? Korzystam z usług tego banku od lat i zawsze chętnie pomagali mi gdy miałam problem z kredytem. Mój brat ostatnio pożyczył u nich 5000 zł i z tego co wiem ma możliwość zawieszenia kredytu na rok. Do centrum dłużnika bym się nie pchała bo różnie u nich może być.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 10:03
Odradzam!!!! Korzystalam, zaplacilam, nic nie pomogli. Mam komornika. Slowem utopilam potrzebne mi pieniadze.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:44
A możesz jakos bardzo rozwinąć dlaczego tak bardzo ich odradzasz? Mój znajomy miał taki problem i własnie jak szukałem czegoś zeby mu pomóc, to na internecie bardzo dużo osób poleca własnie to centrum dłużnika a ty tak nagle odradzasz. Zaciekawiło mnie to.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:41
gosc ale to co nie daja zadnej gwarancji ani czego takiego jesli nie pomogą? u windykacji chociaz jest tak ze płącisz za efekt jesli nie sciagna długow to nie płace nim nic bo sa nieskutecznie, tu też powinna być taka sama zasada !
Cytuj
be free like a child
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:01
jak już pisałam, nie polecam tego rozwiązania, ale ktoś się wypowiadał, żeby porozmawiać na ten temat z bankiem i to rzeczywiście może być dobre wyjście, w końcu zależy im, żeby odzyskać pieniądze. Zawsze lepiej na początku skorzystać w najbezpieczniejszych możliwości, dopiero gdy nic się nie da zrobić brać się za ostateczność jaką jest centrum dłużnika i inne tego typu "pomoce".
Cytuj
Odpowiedź