• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Centrum dłużnika

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:54
Ja na Twoim miejscu dogadałbym się z bankiem zamiast pakować się w umowy z jakimś centrum dłużnika o którym praktycznie nikt nie słyszał. Przez to możesz sobie tyko biedy napytać. Dla mnie takie firmy zawsze były i będą podejrzane.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:52
Niestety czasem trudno zawrzeć umowę z bankiem, wówczas instytucje zewnętrzne mogą okazać się pomocne.
Wypowiedź została zmieniona przez: Ilona Maciejuk 24.11.2014 8:54
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:27
Ilona Maciejuk napisał
Niestety czasem trudno zawrzeć umowę z bankiem, wówczas instytucje zewnętrzne mogą okazać się pomocne.
Mogłyby gdyby faktycznie pomagały,w momencie kiedy tylko pobierają opłaty chyba nie można im ufać. W internecie masa jest krytyki na cd, a pozytywy trudno znaleźć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 10:53
zapłaciłam za pismo, które centrum dłużnika "zredagowało" i więcej nic nie zrobili, utopiłam tylko pieniądze, teraz się w ogóle nie odzywają, olali mnie, oto ich pomoc, odradzam, udam się do rzecznika praw konsumenta
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.12.2014 22:52
Piotr napisał
A jak wygląda kwestia płacenia im honorarium? Jak cos załatwią czy z góry? Jesli płaci sie za same "zajecie sie sprawa", to na prawde slaby interes.


Płaci się z góry. Nie można nawet powołać się na Ustawę o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów etc., czyli zrezygnować z "pomocy" w ciągu 10 dni od zawarcia umowy, bo "prawnicy natychmiast zajmują się twoją sprawą".
Teraz jestem "mądra", po szkodzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.12.2014 9:10
Gość napisał
Piotr napisał
A jak wygląda kwestia płacenia im honorarium? Jak cos załatwią czy z góry? Jesli płaci sie za same "zajecie sie sprawa", to na prawde slaby interes.


Płaci się z góry. Nie można nawet powołać się na Ustawę o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów etc., czyli zrezygnować z "pomocy" w ciągu 10 dni od zawarcia umowy, bo "prawnicy natychmiast zajmują się twoją sprawą".
Teraz jestem "mądra", po szkodzie.
Wiele rozwiązałby system, gdyby płaciło sie za załatwioną sprawę, wiecej byłoby chętnych to po 1., a po 2. instytucja bardziej starała się rozwiązać zagadnienie.
Cytuj
Odpowiedź