• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dbNet karta IQ

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Vera

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 19:34
Hej!
Od pięciu lat mam konto osobiste w PKO, jednak od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przejściem do dbNet. Słyszałam o nich bardzo dużo pozytywnych opinii i chciałabym sprawdzić jak tam u nich jest. Nie ukrywam, że PKO zaczyna mnie denerwować. Na stronie Deutsche Banku znalazłam info o o darmowym koncie dbNET z kartą IQ, czy ktoś z was ma to konto? Podobno wszystko jest darmowe i dodatkowo jest 3% na koncie oszczędnościowym oraz limit kredytowy na koncie bez zaświadczeń. Moim zdaniem to bardzo fajna oferta a wy jak uważacie? Będę wdzięczna za opinie.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 19:59
Oferta rzeczywiście wydaje się być korzystna. Niestety ja nigdy nie miałam styczności z Deutsche Bankiem. Słyszałam jedynie, że mają naprawdę ciekawe oferty a konto dbNET jest jednym z najlepszych kont jakie oferują banki. Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na to konto:)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:14
nie dziwie ci sie ze z pko uciekasz bo zarowno bp jak i sa są po prostu byle jakie jesli chodzi o obsługe i koszty prowadzenia konta - wiekszosc teraz konta sa darmowe a oni dalej pobieraja do 25 zł za prowadzenie konta :/ porazka
Cytuj
be free like a child
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:52
Ja mam konto w dbNet i powiem Ci ze lepiej nie mogłam trafić. Niestety karty IQ nie mam ale to chyba teraz weszła taka nowość. Moim zdaniem warto do nich przejść. Co bym nie potrzebowała to zawsze udzielą mi rady, moge zadzwonić a oni wszystko wyjaśnia i za nic nie płace :)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 9:04
Faktycznie jest to dosc nowa propozycja na rynku. Ma wiele zalet, skorzystać można wraz z nią z wielu promocji. http://www.comperia.pl/newsy/12488-oferta-iq-world-mastercard-w-deutsche-banku.html,

tutaj znajda Państwo szczegółowy opis produktu

http://www.comperia.pl/szczegoly-zwykle-karty-kredytowe,494-zwykla---2000--------3-1.html
Wypowiedź została zmieniona przez: Marzena Kazbieruk 26.6.2014 9:05
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:32
Miałam kiedyś konto w PKO i uciekłam stamtąd do WBK-u. O dbNET pierwszy raz słyszę i gdybym wiedziała o nich wcześniej to wzięłabym ten bank pod uwagę. Na razie nie będę się przenosić bo w WBK nie jest źle. Pobierają jedynie 5 złotych za kartę.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:49
o ja też nie wiedziałem o DbNet, w ogole nie miałem pojęcia że taki bank funkcjonuje na naszym rynku. On się chyba za bardzo u nas nie reklamuje co? Bo nie pamiętam żeby mieli jakąś reklame w telewizji. Przynajmniej taką ktora zapadała by w pamięć.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:10
Super! Chrześnica chce założyć dobie konto internetowe, a nie mogłam jej nic doradzić, bo nie wiedziałam nic o jakimkolwiek tego typu konie, więc przekaże jej informacje, które tu znalazłam. Szkoda tylko, że nie ma już możliwości wzięcia karty bezpłatnie, bo z tego co widzę taka możliwość była, ale do maja.... Przeraża mnie tylko kwota za brak 1 transakcji ale to można obejść a no i bardzo dobre jest również ubezpieczenie ''bezpieczna podróż''. Idealne dla miłośniczki wyjazdów.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:07
Niestety nie znam tego banku, ale PKO rzeczywiście nie wie już za co brać. TO chyba jedno z najdroższych kont, zarówno prowadzenie rachunku jak i konto internetowe czy korzystanie z karty jest dosyć drogie w porównaniu z innymi znanymi mi bankami
Cytuj
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:49
dbNET to internetowe konto Deutsche Banku, a jeśli są konta internetowe w bankach które jako tako nie mają placówek to jak na nie wpłacać? Nie chodzi mi to o wypłatę która idzie z konta na konto, ale jeślu chciałbym coś wpłacić bo np. zostało mi z wypłaconych poprzedniego miesiąca pieniędzy. Trzeba się liczyć z opłatami narzucanymi przez inne banki czy pocztę?
Cytuj
Odpowiedź