• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

promocja Wizz Air i Raiffeisen Polbanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 13:57
Dość często latam i tak się zastanawiam czy oplaci mi sie wziąć karte w Raiffaisenie i zbierac te punkty. Ktos kiedys korzystał z czegos podobnego? http://www.comperia.pl/newsy/15528-specjalna-promocja-wizz-air-i-raiffeisen-polbanku.html
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 8:47
Nie wiem czy to sie opłaca, skoro nie potrzebujesz karty kredytowej to chyba bez sensu brac te. Zwłaszcza, ze chyba az tak wiele nie uzbierasz, a promocje jeśli chodzi o loty znalezc mozna i tak.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:00
to jest dobra oferta wyłącznie dla osób, które z kart kredytowych korzystają. dla mnie byłoby to zbyt kuszące - korzystanie z karty w zamian za punkty, wolałbym jednak z takiej karty korzystać jak najmniej, żeby nie narobić sobie w razie czego problemów ze spłatą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:56
jacek napisał
to jest dobra oferta wyłącznie dla osób, które z kart kredytowych korzystają. dla mnie byłoby to zbyt kuszące - korzystanie z karty w zamian za punkty, wolałbym jednak z takiej karty korzystać jak najmniej, żeby nie narobić sobie w razie czego problemów ze spłatą.
Jak ktos sporo lata to czmu nie. Takie oferty nie zaszkodzą, a mozna troszke zaoszczedzic.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 11:49
Mnie te karty nie ruszają i pewnie żeby mieć taką kartę z pewnością nie założyłabym tam konta.Uważam, że takie punkty można zbierać przy okazji, ale nie specjalnie:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 13:54
baskamy napisał
Mnie te karty nie ruszają i pewnie żeby mieć taką kartę z pewnością nie założyłabym tam konta.Uważam, że takie punkty można zbierać przy okazji, ale nie specjalnie:)
Moze nie latasz tak często, ale myślę ze jeśli ktoś chociażby służbowo raz, dwa razy w miesiącu lata to dla niego dobra okazja.
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 14:35
oczywiście, jeśli korzysta się z takich rzeczy to czemu nie skorzystać z takiej promocji. zgadzam się, że głupotą jest zbieranie punktów na siłę, osobiście znam takich ludzi, nie widzą oni, że przeciwnie - nie oszczędzają, a wydają więcej, ale dla ludzi, którzy często latają to świetna oferta.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:54
No pewnie czemu nie, skoro i tak dużo latasz to zawsze warto korzystać z takich programów partnerskich. Ale zanim założysz konto zobacz też za co płacisz w takim koncie i czy to w ogóle jest opłacalne.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 10:52
Ooo ja sie wybieram niebawem za granice. Tylko z tego co patrzyłem to Ryanair ma tańsze bilety. Pewnie dlatego kombinują inne promocje.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:04
Gość napisał
baskamy napisał
Mnie te karty nie ruszają i pewnie żeby mieć taką kartę z pewnością nie założyłabym tam konta.Uważam, że takie punkty można zbierać przy okazji, ale nie specjalnie:)
Moze nie latasz tak często, ale myślę ze jeśli ktoś chociażby służbowo raz, dwa razy w miesiącu lata to dla niego dobra okazja.


No tak jeżeli wziąć taką opcję pod uwagę to można tak myśleć, tylko jaki jest koszt prowadzenia konta w tym banku? No i co za te punkty można później wziąć. To też trzeba wliczyć w to czy jest to opłacalne.
Cytuj
Odpowiedź