• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

bankomat do wsyztskiego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 13:48
http://www.comperia.pl/bankomat---urzadzenie-do-wszystkiego.html Czytaliście? W sumie to ciekawe, ze mozna tyle robic za pomoca bankomatów. :D
Wypowiedź została zmieniona przez: jagoda 25.6.2014 13:48
Cytuj
gumisie997

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:18
zaskoczyła mnie możliwość zaciągnięcia pożyczki przy pomocy bankomatu. Nie wiedziałem, że tak się da i wydaje mi się, że to jest tylko udogodnienie dla złodziei - poza środkami na koncie mają też możliwość zaciągnięcia pożyczki. Przerażające. Właśnie zdecydowałem - nigdy nie zostanę klientem Millenium.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:44
dokładnie, tyle się słyszy o kredytach zaciągniętych przez złodziei. w sumie rozumiem, jak ukradną portfel to mają wszystkie dokumenty. taki kredyt przez bankomat to tylko przyspieszenie tego, żeby właściciel nie zdążył przypadkiem zastrzec karty, gdy spostrzeże jej brak. mój mąż zawsze gdy płaci w sklepie kartą w grodze od kasy do samochodu ma kartę w tylnej kieszeni spodni, bo szybciej. przekłada ją dopiero w samochodzie zazwyczaj pół kilometra od sklepu - biorąc pod uwagę tłok na parkingu. tylko czekać, żeby jego bank wprowadził możliwość zaciągnięcia kredytu w bankomacie no i że tak powiem, aż kieszonkowcy dobiorą mu się do spodni :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 8:56
hehe i znów szukacie jakichś oszustw i innych dziwnych rzeczy. Ludzie dajcie sobie spokój. Na prawdę nie każdy chce was okraść.
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:40
no raczej... zamiast sie cieszyć że jest coś co powinno wam ułatwić życie i skrócic czas spedzany w banku jak zwykle teorie spiskowe hehe co zrobić chyba taka polska mentalność jest :) projekt takiego bankomatu dosc fajny i na pewno do wykorzystania :)
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:57
Ha ha :) Ludzie to lubią się na wzajem nakręcać:) Moim zdaniem bankomat do wszystkiego to świetny pomysł! Dzięki niemu będzie można zaoszczędzić sporo czasu. Mam konto w Millenium ale nie miałam pojęcia, że przez bankomat mogę zaciągnąć kredyt. Będę musiała iść jutro do nich i zapytać o szczegóły:)
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:34
Oj to nie jest tylko szukanie dziury w całym bo takie rzeczy się zdarzają, a jeśli Was nie spotkały to dziękujcie Bogu. Ja miałem przygodę z opróżnionym kontem i mówię Wam - nic przyjemnego, nawet nie wiesz kiedy, gdzie, a przede wszystkim jakim cudem. Dobrze, że w miarę szybko zauważyłem, że coś jest nie tak.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:44
Ale na prawdę spotkały was jakieś nieprzyjemności, ktoś was oszukał, okradł? Cokolwiek? Czy to wszytko na zasadzie, obawiam sie? Słyszałem? Czytałem?
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 0:15
Mi niestety przytrafiła się taka sytuacja, że ktoś wypłacił mi pieniądze z konta. Ukradł kartę, prawdopodobnie podejrzał pin, na szczęście nie było tam dużo, bo zaledwie kilka stówek , ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał możliwość w ten sposób - bankomatem, zaciągnąć kredyt na moje nazwisko. brak karty zauważyłam dopiero następnego dnia na zakupach.
Wypowiedź została zmieniona przez: lusia944 11.7.2014 0:16
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 9:31
lusia944 napisał
Mi niestety przytrafiła się taka sytuacja, że ktoś wypłacił mi pieniądze z konta. Ukradł kartę, prawdopodobnie podejrzał pin, na szczęście nie było tam dużo, bo zaledwie kilka stówek , ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał możliwość w ten sposób - bankomatem, zaciągnąć kredyt na moje nazwisko. brak karty zauważyłam dopiero następnego dnia na zakupach.
No to jest jakis argument, podobno niektory starsi ludzie np. na karty naklejaja karteczkiz pinem. Wtedy to juz w ogole mozna karte wyczyscic, zwlaszcza ze sporo ludzi ma teraz mozliwosc zacagania debetów.
Cytuj
Odpowiedź