• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

bankomat do wsyztskiego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 14:36
No widzicie jednak sie zdarzają kradzieże. Świat nie jest taki różowy jak sie wydaje. A ta cała technologia nie daje bezpieczeństwa.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 15:07
Właśnie te funkcje bankomatów sa fajne, można wiele dzięki temu załatwiać. O bezpieczeństwo sie nie boje, portfel mogą ukraść, do domu się włamać etc.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:42
Dla mnie to dosyć dziwne. Ja nie wiem albo ja jestem taka nieżyciowa albo po prostu zbyt ostrożna ale dla mnie takie rzeczy są mocno podejrzane.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 13:07
Transakcje dokonywane przy pomocy bankomatów są stosunkowo bezpieczne. Oczywiście jak łatwo się domyślić do przestępstw z nimi związanych zwykle dochodzi poprzez atak fizyczny.
Zdarza się jednak, że przestępcy próbują również przejąć dane klientów, wtedy mogą również dokonać kradzieży z kont.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:53
Ja uważam, że jak jest coś do wszystkiego to zapewne jest do niczego. Czy naprawdę bankomat nie mógł zostać bankomatem? Niedługo nie wiem co jeszcze będzie można przez niego załatwić?
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 10:57
Teraz te bankomaty to na prawdę niezbędne rzeczy, słyszałem tez o tych urządzeniach które sa w niektórych urzędach i mozna tam placic rachunki itd. To dopiero fajny pomysł, szkoda ze w mojej okolicy nic takiego jeszcze nie ma. Zamiast stac w okienku opłacam sobie wszystko na raz i juz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:43
Ja mam konto w ing i ich bankomaty i wplatomaty sa w wielu miejscach, fajne jest to rozwiazanie i co najwazniejsze nie trzeba stac w kolejkach do okienka. To jest na prawde dobre rozwiązanie. Inne banki tez maja obydwa urzadzenia?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:13
lusia944 napisał
Mi niestety przytrafiła się taka sytuacja, że ktoś wypłacił mi pieniądze z konta. Ukradł kartę, prawdopodobnie podejrzał pin, na szczęście nie było tam dużo, bo zaledwie kilka stówek , ale nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał możliwość w ten sposób - bankomatem, zaciągnąć kredyt na moje nazwisko. brak karty zauważyłam dopiero następnego dnia na zakupach.


I z portfela wziął CI tylko kartę? A w jaki sposób podejrzał Ci PIN? dziwne to trochę.
Co do artykułu ja też nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby wziąć w bankomacie kredyt. To już przesada. W jaki sposób miałoby to być zabezpieczane?
Cytuj
Odpowiedź