• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak mam odzyskać dług od kontrahenta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zygul

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2018 12:35
Prowadzę firmę usługową, która nieźle prosperuje, jedyną bolączką mojej działalności są kontrahenci, którzy potrafią zalegać ze spłatami
faktur nawet po 3 miesiące. Najczęściej dzieje się tak w przypadku faktur na większe sumy. Dla dobra relacji biznesowych chciałbym załatwiać takie sprawy polubownie, bo wiadomo ile trwają sprawy w sądach, do tego jeszcze koszta sądowe… ale ci klienci często nie odbierają telefonów, nie odpisują. Co można z tym zrobić?
Cytuj
Moje Finanse

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2018 9:57
Napomknąć w mailu o windykacji, komorniku lub kancelarii prawnej...
Cytuj
Łukasz Łakomy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2018 14:59
Niestety ludzie są nieuczciwi i będą Pana wykorzystywać jeśli nie podejmie Pan jakichś kroków.
1. Należy im wysłać 2 polecone z prośbą o zapłatę a potem Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty - https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-przedsadowe-wezwanie-do-zaplaty
2. Proszę się nie martwić o relację biznesową bo ona już jest chora i zepsuta, skoro jedna strona nei płaci
3. Nie robić już z nimi więcej interesów dopóki nie zapłacą.
4. Teraz są e-sądy i dużo spraw związanych z pozwem i windykacją da się załatwić nie wychodząc z domu. Proszę
Cytuj
Opiekun Finansów
www.opiekunfinansow.pl
Niezależny doradca finansowy - Poznań
Odpowiedź