• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt odnawialny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kasia24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2018 11:00
Czy ktoś mógłby dokładnie wytłumaczyć na czym to polega? Chce wziąć kredyt odnawialny na kwote 1500 zł wpływów w miesiacu mam okolo 3000tyś. Jeśli wezme kredyt dzisiaj tj. 13.01 i wykorzystam całą kwote a wpływ mam 24.01 to znaczy że kredyt zostanie spłacony w całości? I odnowiony automatycznie po spłaceniu? Czy kwota jest tylko jednorazowa i moge wykorzystac 1500zl przez 12 miesiecy?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2018 19:55
Tak dokładnie to oznacza, zostanie spłacony i cała kwota kredytu będzie do wykorzystania ponownie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2018 12:19
Może na początku doprecyzuj czy to jest linia kredytowa czy debet?
Kasia24 napisał
Czy ktoś mógłby dokładnie wytłumaczyć na czym to polega? Chce wziąć kredyt odnawialny na kwote 1500 zł wpływów w miesiacu mam okolo 3000tyś. Jeśli wezme kredyt dzisiaj tj. 13.01 i wykorzystam całą kwote a wpływ mam 24.01 to znaczy że kredyt zostanie spłacony w całości? I odnowiony automatycznie po spłaceniu? Czy kwota jest tylko jednorazowa i moge wykorzystac 1500zl przez 12 miesiecy?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2022 2:06
Tak dokładnie to oznacza, zostanie spłacony i cała kwota kredytu będzie do wykorzystania ponownie. Skontaktuj się z firmą Motty w tej sprawie.
Cytuj
Odpowiedź