• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:44
a czy wiecie może czy w kokosik.pl też sprawdzają BIK i KRD? kolega nie bardzo ma mozliwosc wziecia pozyczki w banku a potrzebuje pilnie 1000 zł
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 18:28
Zgadzam się z niektórymi przedmówcami. W żadnym wypadku nie korzystaj z parabanków. Z jednym wyjątiem: kiedy wiesz że na 150 a nawet na 200 procnt będziesz w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę. Mając kiepską sytuację i opinię w BIK lepiej jest pożyczyć taką kwotę od znajomych. PArabankiem można sobie tylko zaszkodzić.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:00
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:23
mutual napisał
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)


Kokos weryfikuje bazy BIG (KRD, Infomonitor, Erif), ale to jakoś nie ich obchodzi czy są tam zadłużenia czy nie, ale potencjalnych pożyczkodawców. Jeżeli decyzje będą negatywne to nikt nie zaryzykuje zainwestować swoich środków w pożyczkę osoby zadłużonej (z wpisami).
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:23
HotChwilowka napisał
mutual napisał
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)


Kokos weryfikuje bazy BIG (KRD, Infomonitor, Erif), ale to jakoś nie ich obchodzi czy są tam zadłużenia czy nie, ale potencjalnych pożyczkodawców. Jeżeli decyzje będą negatywne to nikt nie zaryzykuje zainwestować swoich środków w pożyczkę osoby zadłużonej (z wpisami).
A ja uważam, że i tak zaryzykują, a potem będą ściągać wszelkimi możliwymi sposobami. Jeszcze nie słyszałem o czymś takim jak odmowa chwilówki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.9.2014 12:40
mutual napisał
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)

tak, pożyczki społecznosciowe, wystarczy dowód, nr konta i nr telefonu, rejestrujesz się i składasz wniosek, później już tylko inwestorzy inwestują pieniążki w Twoją ofertę, polecam jeśli chodzi o szybką kasę bez BIK, KRD, itp.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:16
Pewnie na spolecznosciową jeszcze łatwiej dostac, zastanwaiam sie czy faktycznie nie jest sprawdzany zaden rejestr, bi to wiadmo zarejestrowane dla banków, ale pozostałe rejestry?
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:19
Gość napisał
mutual napisał
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)

tak, pożyczki społecznosciowe, wystarczy dowód, nr konta i nr telefonu, rejestrujesz się i składasz wniosek, później już tylko inwestorzy inwestują pieniążki w Twoją ofertę, polecam jeśli chodzi o szybką kasę bez BIK, KRD, itp.


Sądzisz, że ktoś zainteresuje się udzieleniem pożyczki dla osoby kompletnie nie zweryfikowanej finansowo? Poważne serwisy social lending wymagają weryfikacji min. w bazach BIG (erif, krd, informonitor), nie wspomnę już o weryfikacji dochodów, dowodu czy miejsca zamieszkania.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:39
kacper napisał
HotChwilowka napisał
mutual napisał
pozyczkolandia to jakies pozyczki społecznościowe czy coś podobnego? Katarzyna jak pilnie potrzebuje 1000 zł to niech sprawdzi sobie tego kokosika bo z tego co wiem oni nie sprawdzaja wnikliwie rejestrów nie na tym ich praca polega ;)


Kokos weryfikuje bazy BIG (KRD, Infomonitor, Erif), ale to jakoś nie ich obchodzi czy są tam zadłużenia czy nie, ale potencjalnych pożyczkodawców. Jeżeli decyzje będą negatywne to nikt nie zaryzykuje zainwestować swoich środków w pożyczkę osoby zadłużonej (z wpisami).
A ja uważam, że i tak zaryzykują, a potem będą ściągać wszelkimi możliwymi sposobami. Jeszcze nie słyszałem o czymś takim jak odmowa chwilówki.

Bez przesady, są osoby na które wystarczy spojrzeć i już wiadomo, że są niewypłacalne. Od pewnych osób po prostu nie ma szans ściągnąć zadłużenia. A takie instytucje kierują się chęcią zarobków.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 18:13
Przede wszystkim to nie brać tego kredytu gdzie popadnie. Najważniejsze to przemyślane kwestie finansowe. Ktoś wcześniej zasugerował vivus. Można wydaje mi się jednorazowo spróbować ty bardziej, że chyba pierwsza pożyczka jest za darmo. Czy całkowicie tego nie wiem;)
Cytuj
Odpowiedź