• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ekspresowa pożyczka w Pekao

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 10:23
Witam!
Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was brał kiedyś pożyczkę ekspresową w Pekao? Chciałam pożyczyć ok 6 tysięcy na nowy samochód bo mój ostatnio coś szwankuje. Sprawdziłam ofertę Pekao i wydaje mi się, że ich oferta jest całkiem niezła. Podobno biorąc u nich tą pożyczkę można liczyć na 10% zniżki na ubezpieczenie w Allianz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 11:33
Jak na auto to bierz kredyt samochodowy, zawsze będą lepsze warunki niż zwykły gotówkowy. Sporo tutaj na forum o tym piszą, poszukaj sobie.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:57
czemu nie pomyślisz o kredycie samochodowym skoro chcesz brać pieniądze na samochód? W tym kredycie typowo samochodowym bedziesz miał dużo lepsze oprocentowanie. Bez sensu brać zwykły kredyt tylko po to zeby kupić sobie samochód
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 18:34
Ja jestem uprzedzona co do tego banku. Uważam, że mają chyba jedne z droższych w prowadzeniu konto. Nie wiem jak jest z kredytami ale moi rodzice już wzięli ich kilka i byli zadowoleni. Najlepiej podejdź do placówki i zapytaj co i jak.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:51
Na samochód najlepiej wziąć kredyt samochodowy, na pewno zaproponują ci lepsze warunki niż w zwykłej pożyczce. Mój chłopak brał kiedyś pożyczkę w PKO ale jakąś inną i był zadowolony z warunków. Ja mam u nich konto firmowe i też nie narzekam.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:12
sama pozyczka ekspresowa nie jest jakaś genialna lepiej juz ing wypada bo dzis porownywalam sobie, strasznie wysokie rrso duze oprocentowanie i bez szału ogólnie.
Cytuj
be free like a child
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:24
A nie myślałaś o wzięciu samochodu w leasing? Jeśli już chcesz brać pożyczkę na samochód to nich to będzie kredyt samochodowy a nie jakaś zwykła pożyczka. Nie daj się zwieść temu ubezpieczeniu w Allianz. Wiele firm ubezpieczeniowych ma dużo korzystniejsze oferty nawet bez tej zniżki.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:23
Lepiej chyba bedziesz mieć oprocentowany kredyt samochodowy niż taki zwykły i chyba szybciej też go dostaniesz jak w banku powiesz na co Ci te pieniadze. Albo powiedz co Cie interesuje i porównaj sobie obie oferty.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 9:20
Faktycznie, kredyty samochodowe są zazwyczaj korzystniej oprocentowane niż kredyty gotówkowe. Banki coraz częściej umożliwiają kredytowanie całości wartości pojazdu, a zdarza się także, że otrzymać można kredyt przewyższający sumą wartość samochodu. Myslę, że podobna rade otrzymają panstwo w banku, dlatego najlepiej udac sie do placówki, powiedziec na jaki cel chcemy przeznaczyc srodki, a oferta zostanie dopasowana do naszych potrzeb.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:10
Zanim gdziekolwiek weźmiesz kredyt zapytaj o ofertę dostosowaną do Ciebie w innych bankach. Być może, któryś bank ma inną atrakcyjną ofertę? ekspresowej pożyczki nigdy nie brałam, ale moi znajomi mają konto w PKO i często biorą pożyczki, byli zadowoleni.
Cytuj
Odpowiedź