• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ekspresowa pożyczka w Pekao

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:53
Ja korzystałem z rat na otomoto i powiem szczerze że mi się opłaciło, chociaż patrząc z perspektywy czasu i aktualnych ofert banków wziąłbym kredyt na siebie, przeznaczony na ten cel, bo czas oczekiwania na decyzję był długi jak Odra. Pekao... nie korzystałem z ich oferty więc nie pomogę pod tym względem, ale wolę kredyty z przeznaczeniem.
Cytuj
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:15
A ja za wiele dobrego od Pekao nie słyszałem. Jak miałabym sie decydować na coś to raczej nie poszedł bym do tego banku i szukałbym jakiegoś kredytu typowo samochodowego skoro chcesz kupić samochód.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:55
No właśnie co za sen brać zwykły kredyt skoro chcesz kupić samochód? Przecież nie od dziś wiadomo ze kredyty specjanie sa dopasowywane do potrzeb klienta i w każdym kredycie oprocentowanie jest niższe.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:14
No pewnie że lepszym rozwiązaniem jest kredyt samochodowy. Tylko, że w Pekao nie ma kredytu typowo samochodowego ale możesz poszukać innych rozwiązań i znaleźć inny bank który takiego kredytu udziela.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:23
Zolza22 napisał
No pewnie że lepszym rozwiązaniem jest kredyt samochodowy. Tylko, że w Pekao nie ma kredytu typowo samochodowego ale możesz poszukać innych rozwiązań i znaleźć inny bank który takiego kredytu udziela.
Bank Pekao proponuje Pożyczkę Ekspresową na samochód. Oferta również jest dostosowana do potrzeb klienta, który zechce otrzymać ten rodzaj kredytu. Proponuje skontaktować się z doradcą, jeżeli posiadają tam państwo inne produkty, np. ROR to można z pewnością liczyć na warunki preferencyjne.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:55
A czemu akurat PKO i czym się różni ta pożyczka typowo na samochód od normalnego kredytu? Ja nie wiem czy to przypadkiem nie jest taki sam kredyt jak kredyt gotówkowy tylko nazywa się, że jest na samochód.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 10:14
baskamy napisał
A czemu akurat PKO i czym się różni ta pożyczka typowo na samochód od normalnego kredytu? Ja nie wiem czy to przypadkiem nie jest taki sam kredyt jak kredyt gotówkowy tylko nazywa się, że jest na samochód.
Ta pozyczka to faktycznie tak na prawde kredyt, na cele samochodowe maja troche inne warunki, warto brac kredyty na cel jaki potrzebujemy, wtedy warunki sa troche bardziej preferencyjne.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:36
Jak kredyt na samochód to bierz taki dedykowany na samochód będzie lepszy niż zwykły gotówkowy. Idź do banku najlepiej do tego w którym masz konto oni mają fajne zniżki dla swoich klientów i zapytaj co oferują, a później porównaj to z innymi ofertami.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:25
To prawda, ze najlepiej brać kredyt na konkretny cel. Jeśli poszukują Państwo kredytu samochodowego to zapraszam do zapoznania się z artykułem, dowiedzą się Państwo na jakie elementy umowy zwracać uwagę.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź