• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zawieszenie firmy a spłata kredytu odnawialnego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sanki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2017 20:00
Witam. Wlaśnie minęło mi 2 lata odkąd prowadzę działalność gospodarczą i w związku przejściem na duży ZUS zawiesiłem działalność do czasu aż sytacja finansowa m isię ustabilizuje. Niestety aktualnie nie stać mnie na płacenie ZUS-s w pełnej wysokości. Problem w tym, że posiadam kredyt firmowy odnawialny w mbanku. Pytanie: Czy bank może zażądać spłaty kredytu w całości czy jeśli na konto będą wpływy mniej więcej takie same jak dotychczas to nic nie powinno się stać?Pozdrawiam
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

9.1.2017 22:28
Zajrzyj w regulamin/umowę kredytu. W praktyce jeśli dalej zapewnisz wpływy więc i spłatę to nie powinno się nic dziać.

sanki napisał
Witam. Wlaśnie minęło mi 2 lata odkąd prowadzę działalność gospodarczą i w związku przejściem na duży ZUS zawiesiłem działalność do czasu aż sytacja finansowa m isię ustabilizuje. Niestety aktualnie nie stać mnie na płacenie ZUS-s w pełnej wysokości. Problem w tym, że posiadam kredyt firmowy odnawialny w mbanku. Pytanie: Czy bank może zażądać spłaty kredytu w całości czy jeśli na konto będą wpływy mniej więcej takie same jak dotychczas to nic nie powinno się stać?Pozdrawiam
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
sanki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2017 14:36
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Odszukam umowę i zobaczę czy w niej o takiej sytuacji coś widnieje.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

11.1.2017 10:04
Dodatkowo sprawdź czy nie masz tam zapisu o obowiązku informowania banku o zmianie swojej sytuacji finansowej. Skoro zawiesiłeś DG to nie masz już dochodu z tego tytułu...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź