• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt czy karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:11
Radziłbym Ci się rozejrzeć za kredytem remontowym. Na chwile obecną banki mają mnóstwo świetnych ofert właśnie dla osób potrzebujących pieniędzy na remont. A lepiej z taką kwotą będzie Ci wziąć kredyt na remont niż kredyt gotówkowy.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:33
Polecam przeczytać - nawet nie wiedziałam, że na remont mieszkania można wziąć kredyt hipoteczny. Tutaj na stronie czasem można znaleźć naprawdę ciekawe i przydatne informacje. http://www.comperia.pl/jak-najlepiej-sfinansowac-remont-mieszkania-wziac-kredyt-gotowkowy-czy-pod-hipoteke.html
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:32
Wszystko zależy od tego jak oprocentowane masz karty kredytowe. Według mnie chyba lepiej CI będzie wziąć oddzielny kredyt niż bawić się w spłacanie dwóch kart kredytowych i myślenie o tym ile jeszcze trzeba spłacić tu a ile tam. Zresztą wygodniej jest chyba płacić jedną sensowną ratę niż kilka mniejszych
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.8.2014 10:20
Tylko pod hipotekę jak się da - będzie dużo dużo taniej.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:58
Nie no co Ty ja z kart bym nie korzystała. Chyba dużo taniej wyjdzie Ci wzięcie kredytu niż jechanie po kartach kredytowych. Zastanów się jeszcze jak je masz oprocentowane no i jaki procent miałabyś przy kredycie?
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:34
Gość napisał
Tylko pod hipotekę jak się da - będzie dużo dużo taniej.


Ale może 20 000 tysięcy pod hipotekę? Ja myślałam, że taki kredyt to się bierze na dużo większe kwoty niż 20 000 tysięcy. jest jakiś dolny pułap czy można nawet 1000zł wziąć pod hipotekę?
Cytuj
Odpowiedź