• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mój dom Bank BPS - czy to najlepszy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 11:45
fed napisał
Więc te porównywarki to pic na wodę? Po co one są? Więc zapytam wprost - do jakich banków mam iść po wstępne informacje w sprawie kredytu?


kilka szczerych słów o jakości rankingów i porównywarek http://krzymski.blogspot.com/2016/05/ranking-kredytow-hipotecznych-czy-to-ma.html
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
No nie żartujmy ;) Mam podawać wszystkie dane jak banku? A to jest bank? Wiem, że mam zdolność kredytową i to dużą, chociażby ze względu na moje zarobki. A panu Krzysztofowi bardzo dziękuję za odnośnik na temat porównywarek. Admina proszę o skasowanie tych pustych moich wiadomości. Jak ja to zrobiłem? :)
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:19
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:18
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:18
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:17
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:17
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:16
Wypowiedź została zmieniona przez: fed 24.5.2016 19:17
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 19:38
fed napisał
No nie żartujmy ;) Mam podawać wszystkie dane jak banku? A to jest bank? Wiem, że mam zdolność kredytową i to dużą, chociażby ze względu na moje zarobki. A panu Krzysztofowi bardzo dziękuję za odnośnik na temat porównywarek. Admina proszę o skasowanie tych pustych moich wiadomości. Jak ja to zrobiłem? :)

Nie musisz ich podawać na forum ogólnym, możesz podać któremuś z doradców na priv lub nie podawać wcale. Żaden doradca bez szczegółów dotyczących klienta oraz inwestycji nie poda oferty, a przyczyna jest bardzo prosta - nie będzie narażał się na późniejsze skargi ze strony usera, że np. skierował go do banku "A" i zrobił to niepotrzebnie, bo ten bank nie udzielił mu kredytu.
Tak jak było napisane - nie ma jednego najlepszego banku dla wszystkich. Zdolność w jednym banku nie oznacza zdolności w innym (bo np. mimo wysokich zarobków dochód może zostać z jakichś powodów nieuznany).
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 10:13
fed napisał
No nie żartujmy ;) Mam podawać wszystkie dane jak banku? A to jest bank? Wiem, że mam zdolność kredytową i to dużą, chociażby ze względu na moje zarobki. A panu Krzysztofowi bardzo dziękuję za odnośnik na temat porównywarek. Admina proszę o skasowanie tych pustych moich wiadomości. Jak ja to zrobiłem? :)


Dlatego możesz pisać na priva jak nie chcesz na ogólnym. Nie wiemy jaka jest Twoja sytuacja więc nie ma opcji, aby przestawić ofertę.

Dane podajesz anonimowo, na tym etapie nie są potrzebne żadne dokumenty, dane osobowe lub pesel...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2016 16:51
A mógłby pan podać te powody, że bank odmawia przyznania kredytu pomimo wysokich wpływów na konto?
Wypowiedź została zmieniona przez: Kamil 25.5.2016 16:52
Cytuj
Odpowiedź