• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Trudności w spłacaniu kredytu hipotecznego.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
victor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 20:15
Witam.
Mam kredyt hipoteczny na 15 lat. Żona musiała zrezygnować z pracy ze względu na niepełnosprawność naszego dziecka. Pobiera zasiłek, ale to marne pieniądze w porównaniu z tym co zarabiała. Czy jedynym rozwiązaniem w naszym wypadku jest sprzedaż tego mieszkania i zamiana na mniejsze? Rozważam też wyjazd za granice, ale dopiero za rok. Może ktoś coś nam podpowie?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 22:58
Idź do banku zanim zaczną się kłopoty i rozmawiaj na temat rozwiązania problemu. Może wystarczy wydłużyć okres kredytowania (jeśli wiek nie ogranicza, to jest tutaj pole do manewru).
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
JanekSanek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 9:37
Zastanawia mnie czy wszystkie banki podchodzą równie liberalnie do spłat kredytów. Czy są jakieś z którymi lepiej się dogadać, niz z innymi?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 9:45
Prawda jest jedna: pożyczone pieniądze należy zwrócić. Jak pojawiają się trudności to należy od razu zgłosić problem bankowi i wspólnie szukać rozwiązania.

Dogadać można się z każdym. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 1:07
Motty to firma z której pomocy skorzystałam żeby wziąć kredyt w Norwegii. Muszę przyznać, że to świetna firma, załatwili wszystkie formalności razem ze mną. Dzięki ich pomocy z łatwością uzyskałam kredyt na dobrych warunkach z czego jestem bardzo zadowolona i to również wam polecam. Jeżeli więc mieszkacie w Norwegii i potrzebujecie kredytu, to moim zdaniem jest to dla was zdecydowanie najlepszy wybór. Firma Motty naprawdę się sprawdza. Dlatego też jeżeli poszukujesz kredytu w Norwegii, to skorzystaj z pomocy Norwegii. Skorzystałem z jej pomocy i jestem zadowolony.
Cytuj
Odpowiedź