• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak rozłożyć chwilówki na raty + wzór pisma

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 0:44
Być może komuś się przyda, napisałem parę zdań o chwilówkach w wolnej chwili no i dodałem wzór pisma na rozłożenie ich na raty, zapraszam do przejrzenia, pobierania itp.

http://artursarnecki.eu/jak-rozlozyc-chwilowke-na-raty-wzor-pisma/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 16:36
Witam.
Moja koleżanka tkwi w takiej spirali zadłużenia i zanosi sie na to, że zaplątuje się coraz bardziej. To o czym Pan pisze to sensowne rozwiązanie, chętnie jej podpowiem co dalej. Tylko czy aby na pewno parabank pójdzie na rękę zadłużonej osobie? Może to pismo to tylko złudna nadzieja i z góry umowna odpowiedź?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 17:08
Tereza napisał
Witam.
Moja koleżanka tkwi w takiej spirali zadłużenia i zanosi sie na to, że zaplątuje się coraz bardziej. To o czym Pan pisze to sensowne rozwiązanie, chętnie jej podpowiem co dalej. Tylko czy aby na pewno parabank pójdzie na rękę zadłużonej osobie? Może to pismo to tylko złudna nadzieja i z góry umowna odpowiedź?


Kiedy wpada się w spiralę kredytową, działanie osób zadłużonych jest niezrozumiałe. Unikają kontaktu telefonicznego z firmą udzielającą pożyczki, nie prowadzą korespondencji. I to jest błąd. Jeśli bowiem jest problem, to nie wolno go zamiatać pod dywan, tylko wyjść mu naprzeciw. A można to zrobić, chociażby informując tą firmę o swojej sytuacji finansowej, jednocześnie proponując rozwiązanie. chociażby rozłożenie na raty. Oczywiście, może się zgodzić ale nie musi. Ale zawsze warto próbować.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 19:47
Mi się wydaje,ze więcej zdziała się wyciągnięciem ręki do polubownego rozwiązania problemu /zadłużenia, niż uciekaniem i unikaniem. Przecież jakby nie było, jeżeli się zaciąga kredyt to trzeba go spłacić. W tych parabankach też pracują ludzie, nie wydaje mi się, żeby nie poszli na rękę w wypadku rozłożenia kredytu na raty.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 19:54
sprawdź, lepsze to nić unikanie kontaktu...

Tereza napisał
Witam.
Moja koleżanka tkwi w takiej spirali zadłużenia i zanosi sie na to, że zaplątuje się coraz bardziej. To o czym Pan pisze to sensowne rozwiązanie, chętnie jej podpowiem co dalej. Tylko czy aby na pewno parabank pójdzie na rękę zadłużonej osobie? Może to pismo to tylko złudna nadzieja i z góry umowna odpowiedź?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Ela34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 9:59
Myślałam, że jak ktoś ma chwilówkę i nie może jej z jakiegoś powodu spłacić, to niestety musi całość i wszystkie odsetki na raz. A pan podaje takie proste rozwiązanie. Zawsze człowiek chcący dobrowolnie rozwiązać problem jest raczej przychylniej traktowany. A nikt z chwilówek sam nie proponuje wcześniej takiego rozwiązanie zadłużonej osobie?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 11:35
Rozwiązanie nie jest proste bo firma musi jeszcze chcieć, ale w wielu firmach to zadziała, natomiast druga strona wymaga zawsze płatności całego zobowiązania, nie wychodzi z inicjatywą


Ela34 napisał
Myślałam, że jak ktoś ma chwilówkę i nie może jej z jakiegoś powodu spłacić, to niestety musi całość i wszystkie odsetki na raz. A pan podaje takie proste rozwiązanie. Zawsze człowiek chcący dobrowolnie rozwiązać problem jest raczej przychylniej traktowany. A nikt z chwilówek sam nie proponuje wcześniej takiego rozwiązanie zadłużonej osobie?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 12:41
Ela34 napisał
Myślałam, że jak ktoś ma chwilówkę i nie może jej z jakiegoś powodu spłacić, to niestety musi całość i wszystkie odsetki na raz. A pan podaje takie proste rozwiązanie. Zawsze człowiek chcący dobrowolnie rozwiązać problem jest raczej przychylniej traktowany. A nikt z chwilówek sam nie proponuje wcześniej takiego rozwiązanie zadłużonej osobie?


Ja osobiście proponuję skorzystanie z rozwiązania, polegającego na częściowym spłacaniu chwiłowki. Spłacasz np. 200 zł, resztę przedłużasz na kolejny m-c. Potem znów część, i tak do końca
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 13:52
Powyższa to opcja najgorsza z możliwych, dług będzie cały czas rósł, bo opłata za przedłużenie będzie wyższa niż te spłacane 200 zł.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 15:37
Nasuwa mi się w związku z tym wszystkim co tutaj jest napisane jedyny sensowny wniosek - trzeba trzymać się jak najdalej od chwilówek. Zdania nie zmienię i dziwią mnie ludzie, którzy na własne życzenie ratują się chwilówkami. Chwilówka to ta radość na chwilkę, potem jak się nie spłaci zaczyna się droga przez mękę. Co kieruje w ogóle kimś kto bierze taki kredyt?
Cytuj
Odpowiedź