• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Millennium pożyczka bez prowizji - jakie jest wasze zdanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 15:37
Witam.
Banki jak tylko mogą zachęcają do brania kredytów promocjami. Nie widzę zresztą nic złego w kredycie, pod warunkiem, że bierze się go z głową i regularnie spłaca. Nic mi nie mówią specjalnie te liczby oprocentowania czy rrso podawane przy kredycie. Czy warto brać pod uwagę np. ten kredyt w Millenium? Co z tego, że bez prowizji jeżeli obciążony jest obowiązkowym ubezpieczeniem? Czy faktycznie być droższy niż kredyt z prowizją?
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 21:12
No właśnie kuszą te banki tymi promocjami. Do końca czasami się trudno zorientować ile pieniędzy mamy spłacić. Ostatnio brałam kredyt bez ubezpieczenia 12000 a i tak mi coś tam doliczyli oprócz odsetek. Może jak nie dają prowizji to większe ubezpieczenie jest i większe odsetki?
Cytuj
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 9:12
Trzeba byłoby porównać dokładnie oferty kilku banków dotyczące tej samej sumy kredytu. I ja dopiero wiedziałbym, który jest najtańszy. Niestety te wszystkie porównywarki i reklamy niewiele mi mówią.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.5.2016 23:52
porównanie kredytu jest dość proste -
sprawdzasz ofertę na ten sam okres, dla tej samej kwoty 2-3 bankach i porównujesz raty, oraz rrso czyli oprocentowanie rzeczywiste uwzględniające wszystkie koszty, prowizje ubezpieczenia itp.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 9:33
Mela napisał
No właśnie kuszą te banki tymi promocjami. Do końca czasami się trudno zorientować ile pieniędzy mamy spłacić. Ostatnio brałam kredyt bez ubezpieczenia 12000 a i tak mi coś tam doliczyli oprócz odsetek. Może jak nie dają prowizji to większe ubezpieczenie jest i większe odsetki?


wystarczyło przeczytać umowę, w razie pytań wyjaśnić, a gdyby się okazało, że zostały doliczone jakieś dodatkowe koszty to jest 14 dni na rezygnację i można poszukać innego (tańszego) kredytu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 9:34
Mela napisał
No właśnie kuszą te banki tymi promocjami. Do końca czasami się trudno zorientować ile pieniędzy mamy spłacić. Ostatnio brałam kredyt bez ubezpieczenia 12000 a i tak mi coś tam doliczyli oprócz odsetek. Może jak nie dają prowizji to większe ubezpieczenie jest i większe odsetki?


wystarczyło przeczytać umowę, w razie pytań wyjaśnić, a gdyby się okazało, że zostały doliczone jakieś dodatkowe koszty to jest 14 dni na rezygnację i można poszukać innego (tańszego) kredytu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 9:38
Mela napisał
No właśnie kuszą te banki tymi promocjami. Do końca czasami się trudno zorientować ile pieniędzy mamy spłacić. Ostatnio brałam kredyt bez ubezpieczenia 12000 a i tak mi coś tam doliczyli oprócz odsetek. Może jak nie dają prowizji to większe ubezpieczenie jest i większe odsetki?


wystarczyło przeczytać umowę, w razie pytań wyjaśnić, a gdyby się okazało, że zostały doliczone jakieś dodatkowe koszty to jest 14 dni na rezygnację i można poszukać innego (tańszego) kredytu
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2016 10:33
Mądry Polak po szkodzie. Ja byłem w takiej samej sytuacji i niestety do głowy mi nie przyszło, żeby umowę na spokojnie przeczytać i że mam 14 dni na odstąpienie od niej. Niestety to nas głównie gubi, że tych umów nie czytamy. I jeszcze jedno, ja nie przeczytałem bo byłem pewien że jak już kredyt dostałem to nie mogę się z niego wycofać.
Cytuj
Odpowiedź