• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny a zawarcie związku małżeńskiego.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.5.2016 11:08
Witam.

Zamierzam w czerwcu przyszłego roku wziąć ślub. Termin zaklepany. Jak wygląda w wypadku narzeczonych wzięcie kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? Czy możemy w związku z nasza sytuacją strać się o dofinansowanie z MDM? We dwoje posiadamy zdolność kredytową.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.5.2016 16:18
Możecie skorzystać z programu MDM, jednak jeśli nie jesteście małżeństwem to mieszkanie może być własnością tylko jednej z osób. Przy kredycie standardowym oboje możecie stać się właścicielami.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2016 20:31
Ale chyba lepiej dla nas byłoby starać się o kredyt razem we wspólnocie małżeńskiej? Chodzi mi o lepsza zdolność kredytową i być może lepsze warunki kredytu? Co to jest kredyt standardowy? Taki dla singla?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

8.5.2016 22:30
W zdecydowanej większości banków nawet jeśli nie jesteście małżeństwem, to i tak możecie zostać potraktowani jako jedno gospodarstwo domowe, a więc zdolność będzie dokładnie taka sama, jak w przypadku małżeństwa. Wyjątkiem są trzy banki: PKO BP, PEKAO S.A. oraz BOŚ.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 8:22
mirella napisał
Co to jest kredyt standardowy? Taki dla singla?


Przez standardowy zapewne chodziło, że kredyt bez MDM. O kredyt możecie się ubiegać razem, nie bedąć jeszcze małżeństwem. W niektórych bankach policzą wam koszty, tak jakbyście prowadzili dwa odrębne gospodarstwa domowe. Natomiast nabywane mieszkanie bedzie stanowiło Waszą wspólną własność.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
mirella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 10:10
Mogłabym ewentualnie poprosić o podpowiedź w jakim banku wziąć kredyt? Mój narzeczony jest w Aliorze a ja PKO. I jeszcze pytanie. Lepiej opłaca się wziąć kredyt z MDM, czy z własnym wkładem? Chodzi mi o wysokość zobowiązania i czy takie kredyty różnią się odsetkami?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 10:46
Bez poznania danych dotyczących inwestycji, Waszej sytuacji, nikt nie udzieli Wam odpowiedzi gdzie się udać. Opisz wszystko szczegółowo lub odezwij się do któregoś z doradców w formie prywatnej, a wówczas będzie można cokolwiek doradzić.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Piotrek

Niezarejestrowani

9.5.2016 11:11
mirella napisał
Mogłabym ewentualnie poprosić o podpowiedź w jakim banku wziąć kredyt? Mój narzeczony jest w Aliorze a ja PKO. I jeszcze pytanie. Lepiej opłaca się wziąć kredyt z MDM, czy z własnym wkładem? Chodzi mi o wysokość zobowiązania i czy takie kredyty różnią się odsetkami?
Podaj na ile potrzebnyten kredyt, kwota, okres , zdolnośc, jak ktos ma CI pomoc skoro tego nie ma?!@##$%^&
Cytuj
Odpowiedź