• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt studencki.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karolina-tomczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 10:18
Witam
Moja siostra w tym roku wybiera się na studia. Ze względu na sytuację finansową w domu chce wziąć kredyt studencki. Z tego co wiem potrzebni są poręczyciele. Mamy niestety zła sytuacje z ojcem, na którego nie możemy liczyć. Mama pracuje, ja też. Czy we dwie możemy poręczyć siostrze kredyt?
Cytuj
anna p

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 17:58
Ja myślę, że możecie. Mojemu koledze na studiach brat poręczył kredyt studencki. Musisz się tylko dowiedzieć w banku jakie ma on wymagania co do poręczyciela. Nawet część kredytu zostało mu umorzone z racji bardzo dobrych wyników na studiach.
Cytuj
dominika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 22:21
A ja bardzo żaluję, że nie mogłam takiego kredytu wziąć. Niestety miałam za duży dochód w rodzinie. Bardzo wielu moich znajomych pobrało taki kredyt i po prostu zainwestowali te pieniądze nie w studia tylko lokaty. To ponoć najtańszy kredyt jaki jest. Mojej koleżance poręczała jakaś agencja, coś ze wsią związane.
Cytuj
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.5.2016 20:24
Witam. Może ktoś w temacie podpowie, jakie są potrzebne dokumenty i w jakim banku najlepiej taki kredyt wziąć? Właśnie zdaję maturę, mam indeks w kieszeni. Czy taki kredyt można dostać w całości? Słyszałam,że wypłacają comiesięczna kwotę?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 8:37
http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/informacja-o-kredytach-studenckich-w-roku-akademickim-2015-2016.html
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2016 10:19
Dziękuję za link. Oczywiście przeczytałam. Ta kwota dochodu na osobę jest brutto czy neto? Bo niestety takiej informacji nie znalazłam. Czy ta kwota w tym roku może ulec zmianie? Tzn. byłoby lepiej dla mnie gdyby była wyższa.
Cytuj
gapik

Niezarejestrowani

9.5.2016 11:36
agula napisał
Dziękuję za link. Oczywiście przeczytałam. Ta kwota dochodu na osobę jest brutto czy neto? Bo niestety takiej informacji nie znalazłam. Czy ta kwota w tym roku może ulec zmianie? Tzn. byłoby lepiej dla mnie gdyby była wyższa.
Dochód podaje się brutto.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 1:10
Polecam skorzystać z pomocy firmy https://pl.motty.no, która pomoże ci w załatwieniu kredytu w Norwegii. Dzięki temu łatwiej będzie studiować.
Cytuj
Odpowiedź