• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mini Ratka na pit PKO.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
posejdon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 21:05
Witam. W PKO jest taki kredyt, który aby otrzymać wystarczy zeznanie podatkowe za 2015 r. Mam Pit 40A /renta rodzinna/. W wymaganiach banku jest ten właśnie pit wyszczególniony. Czy myślicie, że biorąc rentę rodzinną i będąc na 2 roku studiów, można ubiegać się o kredyt na dwa lata?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 23:41
posejdon napisał
Witam. W PKO jest taki kredyt, który aby otrzymać wystarczy zeznanie podatkowe za 2015 r. Mam Pit 40A /renta rodzinna/. W wymaganiach banku jest ten właśnie pit wyszczególniony. Czy myślicie, że biorąc rentę rodzinną i będąc na 2 roku studiów, można ubiegać się o kredyt na dwa lata?
Renta rodzinna z tego co wiem nie jest tam honorowana, dodatkowo pit przy tym typie dochodu nie wystarczy
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 10:22
Artur Sarnecki napisał
posejdon napisał
Witam. W PKO jest taki kredyt, który aby otrzymać wystarczy zeznanie podatkowe za 2015 r. Mam Pit 40A /renta rodzinna/. W wymaganiach banku jest ten właśnie pit wyszczególniony. Czy myślicie, że biorąc rentę rodzinną i będąc na 2 roku studiów, można ubiegać się o kredyt na dwa lata?
Renta rodzinna z tego co wiem nie jest tam honorowana, dodatkowo pit przy tym typie dochodu nie wystarczy
W ogole któryś bank bierze rente pod uwage? Z tego co wiem, ani renta ani alimenty...
Cytuj
Odpowiedź