• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiany w mBanku. Szykuje sie rewolucja?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 14:48
Ostatnio świat finansów obiegła wiadomość o tym, że mBank znów wprowadza zmiany. Teraz nie dotyczy to tyle produktów co oddziałów. W Szczecinie uruchomiono pierwszą placówkę w nowym formacie, do końca 2018 roku połączone zostaną oddziały detaliczne i korporacyjne. Co Państwo sądzą o takich planach? zapraszam
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2014 15:07
To może być niezły pomysł, zamiast dzielić na korpo i detal to będzie można skorzystać z pełnej oferty. Pewnie do Warszawy też szybko to wejdzie.
Cytuj
herbaciana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:33
A co to są te oddziały detaliczne i korporacyjne w ogóle? Będzie to miało wpływ na normalnych klientów banku?Nie za bardzo rozumiem tę rewolucję, z resztą sam rok 2018 to dość odległy termin.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 10:00
Oddział korporacyjny obsługuje firmy, natomiast detaliczny osoby fizyczne, czyli zwykłych klientów indywidualnych. Zmiana polega na tym, że kazdy oddział obsługiwał będzie kazdy typ klienta.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:01
herbaciana napisał
A co to są te oddziały detaliczne i korporacyjne w ogóle? Będzie to miało wpływ na normalnych klientów banku?Nie za bardzo rozumiem tę rewolucję, z resztą sam rok 2018 to dość odległy termin.
Hehe to istnieja ludzie, ktorzy tego nie odrozniaja. o jejuuuuu
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:33
no ja sie nawet nie zastanawiałam że można to jakoś podzielić, wydawało mi się że w każdym banku jest dział dla firm i dział dla klientów indywidualnych ale pewnie bym sie domyśliła sama ;D w sumie nie widziałam nigdy tego podziału na mieście.
Cytuj
Odpowiedź