• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na motocykl - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 17:32
Witam.Czy to prawda,że są kredyty wyłącznie z przeznaczeniem na zakup motocykla i wtedy są na korzystniejszych warunkach?Znajomy powiedział mi,że to nie jest prawda i jeżeli przyznam się,ze biorę kredyt na motocykl to zapłacę bardzo wysokie ubezpieczenie w banku.
Cytuj
tomaszriddle

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 20:29
Nie wiem jak przy kredycie, ale ubezpieczenie motocyklisty w porównaniu z samochodowymi są niejednokrotnie droższe.Jednak jest większe ryzyko i się nie oszukujmy.Chociaż wielu motocyklistów twierdzi,ze zagrożeniem na drodze są kierowcy samochodów, bo za rzadko patrzą w lusterka.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 9:48
Nie dość, że mówią, że motocykliści to dawcy organów w pierwszej kolejności to Ty jeszcze chcesz dodatkowo brać kredyt? Dobrze się zastanów,jak chcesz jeżdxić na motocyklu to polecam klub.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 10:58
Katerina napisał
Witam.Czy to prawda,że są kredyty wyłącznie z przeznaczeniem na zakup motocykla i wtedy są na korzystniejszych warunkach?Znajomy powiedział mi,że to nie jest prawda i jeżeli przyznam się,ze biorę kredyt na motocykl to zapłacę bardzo wysokie ubezpieczenie w banku.


To weź kredyt gotówkowy, nikt nie będzie pytał na co chcesz pieniądze wydać.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 11:49
A ten gotówkowy nie wyjdzie mi drożej niż ten motocyklowy? Nawet pomimo tego ubezpieczenia? I jeszcze jedno, w jakim banku ewentualnie starać się o kredyt?
Wypowiedź została zmieniona przez: Katerina 15.4.2016 11:49
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 20:57
Katerina napisał
A ten gotówkowy nie wyjdzie mi drożej niż ten motocyklowy? Nawet pomimo tego ubezpieczenia? I jeszcze jedno, w jakim banku ewentualnie starać się o kredyt?


może być trochę droższy, ale nie będzie zabezpieczony,
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2016 14:48
Wcale nie musi być droższy, wiele ofert kredytów gotówkowych jest niemalże taka sama jak kredytów samochodowych.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2016 19:51
Tzn., że mogę poszukać dla siebie najlepszej opcji kredytu i wcale przy gotówkowym nie wspominać o żadnym motocyklu. Potem się normalnie ubezpieczyć. I tak dalej nie wiem, czy te motocyklowe z ubezpieczeniem są tańsze od gotówkowych.
Cytuj
figaro

Niezarejestrowani

17.4.2016 19:53
ale przecież żaden bank nie powinien wnikać na co ty bierzesz kredyt, ja brałam kredyt w sygma banku i nikogo nie iteresowało w jakim celu biorę kredyt. więc dziwi nnie to że miałabyś udzielać takich informacji.
Cytuj
Odpowiedź