• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior Bank pożyczka 0% - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Włodek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 16:33
Witam .Natknąłem się na reklamę takiej pożyczki z oprocentowaniem 0% do 5000 zł. na rok. Nawet nie trzeba zaświadczenia o zarobkach. Prowizja też wydaje mi się nieduża. I tak się zastanawiam, czy nie skorzystać i nie wziąć? Altanę bym wyremontował. Tylko nie wiem, czy tam bank czegoś sobie nie doliczy? Kredyt wygodny- online, nie powiem, że mnie nie kusi.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 17:27
Przedstaw pełną ofertę!

Jaka prowizja, jakie dodatkowe płatne produkty? Jakie podają RRSO?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 20:30
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 2 400 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2 526,32 zł, oprocentowanie nominalne: 0,0%, całkowity koszt kredytu: 126,32 zł (w tym: prowizja: 126,32 zł (5%), odsetki: 0,00 zł), 11 równych, miesięcznych rat w wysokości 229,67 zł - przykład reprezentatywny. Ostateczne warunki kredytowania, w tym dostępność oferty bez zaświadczeń o dochodach, zależą od długości relacji kredytowej z Bankiem, wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Prowizja 5% obowiązuje dla wniosków złożonych za pośrednictwem formularza online oraz w oddziałach Alior Banku (nie dotyczy placówek oznaczonych logo Alior Bank Partner). Informacja handlowa - wg stanu na 30.09.2015 r.

Oferta zależy od długości relacji z Bankiem, więc już wiadomo, że tylko dla klientów Alior. Oprócz relacji z bankiem również wiarygodność kredytowa więc rownież nie każdy klient Alior Banku będzie mógł skorzystać.

Bez zaświadczeń do 4000 zł. Max 12 miesięcy.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 12.4.2016 20:35
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 20:55
A jeżeli ja nie jestem klientem tego banku, ale miałem u nich kredyt na allegro na 6 miesięcy i spłaciłem w 3 miesiące /1200 zł./to mam szansę dostać taki kredyt? Poprzedni miałem od grudnia ubiegłego roku i spłaciłem w trzy miesiące. Potrzebuję 4000 zł.
Cytuj
Tadeusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 9:16
mikolaj-ko napisał
A jeżeli ja nie jestem klientem tego banku, ale miałem u nich kredyt na allegro na 6 miesięcy i spłaciłem w 3 miesiące /1200 zł./to mam szansę dostać taki kredyt? Poprzedni miałem od grudnia ubiegłego roku i spłaciłem w trzy miesiące. Potrzebuję 4000 zł.
Ważne jak spacałeś ten kredyt, i inne należności.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 9:33
mikolaj-ko napisał
A jeżeli ja nie jestem klientem tego banku, ale miałem u nich kredyt na allegro na 6 miesięcy i spłaciłem w 3 miesiące /1200 zł./to mam szansę dostać taki kredyt? Poprzedni miałem od grudnia ubiegłego roku i spłaciłem w trzy miesiące. Potrzebuję 4000 zł.


To oceni system komputerowy w Alior Banku ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:17
Zaraz złożę wniosek i się sam przekonam. ;) Mam nadzieję, że mnie pozytywnie zweryfikują i jednak ten kredyt dostanę. A jakbym nie dostał jednak to najlepiej w jakim banku ubiegać się o taki kredyt?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:23
Może Raiffeisen Polbank OFERTA SPECJALNIA 2
Kredyt bez odsetek
- Jest to oferta z oprocentowaniem 0% oraz
prowizją w wysokości od 6 do 30% odpowiadającą okresowi kredytowania w miesiącach, np. kredyt na 12 miesięcy = prowizja 12%
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 13.4.2016 11:23
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Odpowiedź