• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka na 10 dni - gdzie najtaniej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jantrzeci

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 15:40
Potrzebuję pożyczyć 5 tys zł na dosłownie 10 dni. Muszę spłacić pilnie pewien dług, który nie może czekać, a za 15 dni kończy mi się lokata. Nie chcę jej zrywać, bo pieniądze pracowały na niej przez 6 miesięcy. Gdzie szukać jakiegoś taniego - a najlepiej darmowego i szybkiego kredytu?
Cytuj
DanielBraniecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 10:57
Zwarzywszy na to jak slabo oprocentowane sa teraz lokaty, na pewno bardziej Ci sie oplaci jej zerwanie. No chybaze znajdziesz darmowy kredyt. Był taki w Getinie. DO chyba 10 tys. zł.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 11:25
Chwilówki na taką kwotę raczej nie dostaniesz. Kredyt w banku związany jest z prowizją (zwykle wyższą niż oprocentowanie lokaty)...

Ale można zrobić inaczej: zaciągnij dowolny kredyt i odstąp od niego przed upływem 14 dni. Wtedy zwrócą poniesione koszty, zapłacisz tylko odsetki.

Nie wspominając o tym, że najlepiej pożyczyć od rodziny (opisać sytuację z lokatą).
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
wiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 14:29
Czy ten sposób z kredytem jest sprawdzony przez Ciebie? Pytam, bo wygląda ciekawie.
Też czasami przydałoby mi się takie szybkie zasilenie (okres pomiędzy którym muszę zapłacić rachunki, a ktoś musi zapłacić moje rachunki które wystawiłem). Jaki bank polecasz?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.4.2016 14:44
To wynika z ustawy o kredycie konsumenckim. Zachęcam do lektury.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
firelka

Niezarejestrowani

14.4.2016 16:27
a nie lepiej skorzystać z karty kredytowej skoro potrzebujesz pożyczki tylko na 10 dni. ja jak mam taką sytuację to sięgam po kartę kredytową sygma banku, na którą mogę nawet w bankomacie wypłacać gotówkę, poza tym mam prawie 60 dni na spłatę pożyczki i to bez żadnych odsetek.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.4.2016 17:01
Na pewno masz konto w banku, więc dlaczego nie skorzystasz z karty debetowej albo debetu? Ja mam i jedno i drugie. Masz pieniądze od reki i jak oddajesz w terminie to niczego nie dopłacasz. Po co Ci szukać nie wiadomo gdzie jak wszystko masz pod ręką?
Cytuj
trelka

Niezarejestrowani

15.4.2016 14:49
też tego nie rozumiem, bo przecież mozńa bez odsetek znaleźć alternatywne rowiązania. mówię ja korzystam w takich sytuacjach z karty kredytowej, bo nic mnie to nie kosztuje.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 15:27
Pod warunkiem, że dokonujesz transakcji bezgotówkowej. Za wypłatę z bankomatu płaci się zawsze...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karll

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.4.2016 20:19
Czasami i z bankomatu wypłacam w takiej kryzysowej sytuacji. Jak mus to mus.Może to mój błąd, ale nie przeliczam tak każdej transakcji i nie szukam gdzie taniej.
Cytuj
Odpowiedź